SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY MASA x3 BY CHORY1985 - pods.str.46!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
test bdb:)!
a co do czegos na nastepny to moze
no-xplode (nox pumpa doriana juz nie ma a szkoda )
a z aminokwasów to rzekomo "tylko" niemieckie
zresztą przeczytaj wypowiedz michala z linku
https://www.sfd.pl/Jakoś_białka_bez_wpływu_na_wzrost_mięśni__-t519709.html

wydaje sie ona dosć prawdopodobna


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...mialem albo mam - nie pamietam - probke

a placic ok.200pln za 16 porcji to o jakies 150pln za duzo!

A nie ma co ukrywac - kazdy wybiera produkt
cena/ilosc porcji

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-10-13 14:38:54

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Dopiero teraz kilka dni po cyklu czuje takie napompowanie i nabicie i twardość mięśni, za*******e się z tym czuję

Mam straszne gastro teraz non stop chce mi się jesc MASAKRA !!!
Czasmi juz mnie to denerwuje to jedzenie !!! Micha leci cały czas na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Raz w zyciu sie nie o******lales. Gratuluje. Ale jak mowiłem wcześniej teraz bedzie coraz ciezej. Moze wkoncu uderzysz w Dark Side. Pozdrawiam

ps. SG dałem bo sie nalezalo

Kawał dobrej roboty chodz do Marcina Olb Ci malo.
Moze powinienes kolejny cykl polaczyc z jakims spalaczem plus aero, tym bardziej ze nigdy nie probowales takiej opcji.

Zmieniony przez - Wasal w dniu 2009-10-13 23:42:39

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Zastanowie się nad taką opcja WASAL !
A tak apropos to co proponujecie, jaki spalacz na pierwszy raz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Panowie chodzę po tym cyklu jakis taki codziennie strasznie zmeczony i znudzony życiem, non stop tylko bym spał, czyżby byłoby to spowodowane tym cięzkim treningiem trwającym 7tyg?. Od pon iedziałku chciąłbym juz zaczać cwiczyc ale jak tak dalej sie bde********wo czuł to zrobie chyba jeszcze tydzien przerwy. A moze sie zablokowałem <lol2> hahahah !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Panowie chodzę po tym cyklu jakis taki codziennie strasznie zmeczony i znudzony życiem, non stop tylko bym spał, czyżby byłoby to spowodowane tym cięzkim treningiem trwającym 7tyg?. Od pon iedziałku chciąłbym juz zaczać cwiczyc ale jak tak dalej sie bde********wo czuł to zrobie chyba jeszcze tydzien przerwy. A moze sie zablokowałem hahahah !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy z przed 4 miesiecy

Następny temat

cykl z nitro 2

WHEY premium