SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY MASA x3 BY CHORY1985 - pods.str.46!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
Reklama TESCO;P

J-MODÓW na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 266
o filmiku zapomnijcie bo byście krytykowali moją technike haa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
To przynajmniej filmik z rozgrzewki? Tam nikt nie bedzie sie mogl przyczepic do czegokolwiek

Zmieniony przez - lama57 w dniu 2009-09-17 22:00:41

Silnym jest ten, kto zwycięża innych. Wielkim jest ten, kto przezwycięża samego siebie.

— Lao Tse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
Fajny test, a tym ze malo ludzi pisze teraz w porownaniu do wczesniej to sie nie przejmuj, tak jak juz ktos wyzej to ujal teraz ludzie maja szkole... Szacun za ilosci jedzenia xD nie wiem jak mozesz to wszystko miescic w sobie a tak poza tematem, to silownia na ktorej cwiczysz jest AWF-owska, czy moze gdzies w rzeszowie ? pytam z ciekawosci, poniewaz tez myslalem o awf lub innych studiach w rzeszowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
chory1985 trenujesz w Rzeszowie?

,,BÓG HONOR SFD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Łuuu NIE :D Ta siłka na której ćwicze jest w Przemyślu a co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Nie wytrzymałem i zrobiłem przed chwilą foto. Godizna 23 50 wchodze na wage i ....... Patrz poniżej heheh, fakt że po całym dniu no ale robi wrazenie po 25 dniach. Przynajmniej dla mnie





WAGA: 97.5kg huuuurrraaaaaa!

P.S Dzisiaj po podliczeniu 5200kcal ! Powaga! Posiłki wachały się od 700 do 1100kcal. Takze micha cały czas trzymana OSTRO. To do jutra PANOWIE !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44
GRUBY:)

J-MODÓW na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Takie pytanie do MODÓW ? Dlaczego na większości moich fot w teście pisze czosowo niedostępne ?.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy z przed 4 miesiecy

Następny temat

cykl z nitro 2

WHEY premium