SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST NIESPONSOROWANY MASA x3 BY CHORY1985 - pods.str.46!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Właśnie czytam ale tego jest od ch.....ja ! Czytam FBW BY WODYN...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Po wypiciu CLOUTa nie mogę myślec ... :/ zawsze tak mam szumi mi w głowie juz chyba z 40 min ... !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A sprobuj zmniejszyc dawke jak takie dzialanie masz.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
jem tylko jedną miarkę to co mam zmniejszyć do pół ??

P.S Oglądałem wlasnie film BRUNO Przysięgam ze bardziej zrytego filmu jeszcze nigdy nie oglądałem ... !!! Nikomu nie polecam.

Wieczorem rozkminie bardziej to FBW. Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
A może tak bym zrobił FBW nigdy tego nie robiłem ??7 lat splitem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruno...dzijzas!! Miał dobrą reklamę, ale to jest TRAGEDIA!! Zmarnowałem 2 godziny swojego życia oglądając ten badziew!! O co w tym IDIOTYCZNYM filmie chodzi? Penisy w teledyskach, karzeł dający dupy i facet który na silę chce być hetero...tragedia!!
Zobacz 17 Again...z dziewczyną dobry film na wieczór Albo Heat (DeNiro i Al Pacino), albo ten nowy z Travoltą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
17 again, buahaha to szmelc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Phi...dla 15sto latka na pewno! Ale to jest dobry film, o wyborach, które kształtują nasze życie. Idealny na wieczór z dziewczyną...ciepła komedia, w której gra Matthew Perry (przyjaciele).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Gra Zaca jest żalowa, typowe romansidło z dwoma śmiesznymi momentami, chcesz coś obejrzeć z dziewczyną to sobie zobacz Źródło Nie mam 15 lat, a kinem interesuję się od jakichś dwóch lat na bardzo poważnie A jeżeli trzeba obejrzeć romansidła to są o niebo lepsze od 17 again.

Pozdro

Sorry za OT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy z przed 4 miesiecy

Następny temat

cykl z nitro 2

WHEY premium