SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Lisus
Sheep
Lisus - znam ten ból, ale zastosowałam chwyt poniżej pasa (musiałam) w rozmowie i wyszło, że to jednak JA dobrze robię, a nie że ONA dobrze myśli/robi.


Jaki?
Ja myślę, że są rzeczy/osoby których toku myślenia nie da się po prostu zmienić.


Powiedziałam jej, że nie zamierzam jej naśladować aby mnie spotkało to samo - endoproteza stawu biodrowego i w związku z tym niech przemyśli czy na pewno ma rację twierdząc, że niespełna rozumu jestem chodząc na tą siłownię Przestała od tamtej pory komentować.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No ja mieszkam z rodziną :P ale matka zauwazyła że się nie garbi wreszcie i chodzę tak sprężyście i pewnie po ulicy jak nigdy.... to chyba na plus i za sprawą siłowni :P i tego że mam siłę chodzić prosto a nie niedozywiona i smutna oraz głodna wiecznie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A jaja to mi osobiście załatwia takie eko bez pieczątki od znajomych i zawsze informuje jak do nich jadę, że czeka na mnie 60/80/100 jajec

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Sheep
Lisus
Sheep
Lisus - znam ten ból, ale zastosowałam chwyt poniżej pasa (musiałam) w rozmowie i wyszło, że to jednak JA dobrze robię, a nie że ONA dobrze myśli/robi.


Jaki?
Ja myślę, że są rzeczy/osoby których toku myślenia nie da się po prostu zmienić.


Powiedziałam jej, że nie zamierzam jej naśladować aby mnie spotkało to samo - endoproteza stawu biodrowego i w związku z tym niech przemyśli czy na pewno ma rację twierdząc, że niespełna rozumu jestem chodząc na tą siłownię Przestała od tamtej pory komentować.


wiesz, ja tez mgolabym wytoczyć argument ciężkiego kalibru jak chociażby jej wlasna waga a racze nadwaga..o ile nie otyłość. Ale ona taka jest ze powie ze co z tego, jej dobrze z tym. Więc co, witki opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Waga to nie jest wystarczający argument, musi to być coś co sprawia że człowiek się naprawdę nacierpi i zastanowi.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
okurasei
No ja mieszkam z rodziną :P ale matka zauwazyła że się nie garbi wreszcie i chodzę tak sprężyście i pewnie po ulicy jak nigdy.... to chyba na plus i za sprawą siłowni :P i tego że mam siłę chodzić prosto a nie niedozywiona i smutna oraz głodna wiecznie :P


ja p******e no :D
Jak się głodziłam bylo źle, jak zaczęłam jeśc- też źle =(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
nie zazdroszczę Wam tego okresu przybierania rzeczywiście musiało być ciężko na psyche. ja się z kolei dziwię, że moja mama to tak krytykowała, że i tak jem ŹLE a powinna się cieszyć, że jem po latach głodówek a wierzcie mi miałam hopla na tym punkcie i to całe lata...

ojciec z kolei od lat mi wpajał, że jako instruktorka powinnam być wzorem do naśladowania nawet w kwestii żywienia to On akurat w miarę popiera to co robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no a moja matka jedzie głównie na serkach wiejskich z pomidorem czy tam ogórkiem :/ i tak całe dnie... bleeee mojego chłopaka matka za to nie je miesa wiec zjada dwa liście sałaty, pomidora i mówi że się obżarła - a WCALE chuda nie jest :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
ev - sama się czasem sobie dziwię - bo pierwszym odruchem jak tu zaczęłam przybierać ( z 72 do 77 ) to było UCIEKAĆ!!!

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cześć dziewczyny . Widzę że dzień zaczął się w spamie od drapania . Szkoda że się spóźniłam bo uwielbiam drapanie.. :'-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium