SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
okura - poważnie

jesteś w takim razie PIERWSZYM Warszawiakiem ( z dziada pradziada ) jakiego znam...

reszta to wszystko to "przyjezdne" -i nie ukrywam skutecznie pracuja na niechlubną opinię rdzennych Warszawiaków

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
oo kto z Wejherowa?? często tam bywam


znalazłam błąd w swojej magisterce ahaha mam nadzieję że nikt nie zauważy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
eveline
oo kto z Wejherowa?? często tam bywam


znalazłam błąd w swojej magisterce ahaha mam nadzieję że nikt nie zauważy

Mój były był z Wejherowa Eve. Czesto tam bywałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
no ja do wejherowa jeżdzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
opłotkami przez redę do przyjaciela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
CiociaSamoZlo
okura - poważnie

jesteś w takim razie PIERWSZYM Warszawiakiem ( z dziada pradziada ) jakiego znam...

reszta to wszystko to "przyjezdne" -i nie ukrywam skutecznie pracuja na niechlubną opinię rdzennych Warszawiaków


No właśnie o to chodzi że ktoś mieszka tu 2 lata i jest z Warszawy a jak to mówi mój chłopak Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy - bez urazy oczywiście dla nikogo ;) ale czasem to mi wstyd gdzieś jak widzę jak się zachowują wielcy "warszawiacy" a raczej słoiki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Moja mama mawiała: jaka Warszawa? Baniocha albo Kozia Wólka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Eve na pewno zauważą muahaha i tyle z magistra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
to nie robię tej prezentacji i się nie uczę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium