SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
jakoś tak mieliśmy że przez 5 lat zanim zamieszkaliśmy zawssze w pt i soboty się widzieliśmy i jak zamieszkaliśmy to tez siłą rzeczy... Ale nie wiem czy tak jest słusznie, może to też było chore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hmmm, no spedzanie kazdego weekendu osobno nie jest fajne ale raz na jakis czas jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
tylko że może ja mam takiego chłopa kochanego że go nigdzie nie ciągnęło i tak jakoś wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no my w zasadzie każdy weekend razem i często wyjeżdzamy tylko we dwoje... to może nie mam co się przejmowac że raz chce się z kolegami piwa napić. ale mi sie smutno zrobiło że nawet nie spytał czy mi to nie przeszkadza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
bo mnie raczej ciągnęło ale zawsze się widzielismy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Oku, to mu to powiedz. Zaznacz, że nie przeszkadza Ci, że wychodzi tylko chciałabyś, żeby zwracał uwagę na Twoje uczucia, i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
pamiętaj- on się tego NIE DOMYŚLI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Ehghm macie racje! Musze mu po prostu powiedzieć bo faceci serio są niedomyślni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ale Wy mądre jesteście no, ja też bym chyba nie znalazła takiego rozwiązania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
to mówicie że też chłopów z domu wyganiacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium