SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
jo, ja to z partyzanta troche sie tu udzielam, ale jak zaczne miec efekty, to moze ujawnie szerszemu gronu, bo na razie to chyba bym nie chciala, zeby np ktos z pracy moje fotki ala wieloryb ogladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No i musli są takie zdrowe

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta znam jedną taką, robi mi na złość, aby nie przyznać racji i uparcie cwiczy A6W od 3 m-cy żrąc syfy i wmawia sobie i mi ze jej boczki spadły (goowno prawda) i że moja dieta to jest bez sensu bo to samo osiągnie ona tylko ćwicząc i to nawet lepiej bo ona schudnie tam gdzie chce- tylko z brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co najśmieszniejsze pokazuje mi otłuszczony brzuch i że ma mięśnie pod tym tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jo, takim trzeba przytakiwac i glaskac po glowce



















głut!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lubie jej, to ta od 'pleców jak facet i obleśnego brzucha' ja ja mogę pogłaskać, jak tylko trochę podrosnę pod sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Wśród moich koleżanek to się mody wiecznie zmieniają (one jakoś tak hurtem wszystko, nawet jak się nie znają). Był Dukan, była Chodakowska, teraz modna jest dieta 80/10/10 czy jakoś tak. Ogólnie nie wiem czemu ale jak się jedna z druga odchudzac zaczyna to ogranicza mięcho i ryby (jajka oczywiście też), A cukier? Oj tam, oj tam... Ja już całkiem przestałam to ogarniać.

Mi to niektóre usiłowały wmówić że schudłam, bo pewnie chora jestem od tego mięsa wszelkiego Siłownia to też wiadomo, zło straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
pf... jo, olej. masz zayebiste ciało i w ogóle takiej nie słuchaj, niech sobie majta tułowiem na dywanie skoro ją to uszczęsliwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Zawsze mnie rozwala jak się chwali jedna z druga ile to ona ćwiczy: na SIŁOWNI była (oczywiście na bieżni, orbim i ginekologu)3 godziny prawie, a potem jeszcze zrobiła treningi z panią CH. I taka dumna z siebie. I tak ją inne podziwiają.

Jak ja po 40 minutach treningu mam zgon kompletny i ledwo łyżkę do ust potem unieść mogę to wychodzi, że kondycję mam tragiczną i cienias ze mnie Ale oczywiście żadna treningu ze mną zrobić nie chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium