SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Hej
Ale miałam sen. Śniło mi się że robiłam ćwiczenia, chyba to były arnoldki pod okiem Rudej i patrzyłam na siebie w lustrze a ja brzucha nie trzymałam i maiłam jak ciąza 7 miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
CiociaSamoZlo
mam Wam wszystkim przekazać pozdrowienia od agataq... żyje i wraca od poniedziałku

No właśnie już się kilka dni zastanawiam co się z nią stało bo nie spamuje i w ogóle
To czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Sheep ja miałam też na siłce takiego jednego, w pasie robił wszystko i cały czas mi za uchem gadał że sobie rozwalę, ale nie był krótko mówiąc jakby go tu okreslić , no nie mój typ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep
robi przysiady na smithu i zdecydowanie za często w pasie chodzi jak na mój gust

To może zrobisz sobie mały projekcik i wyprowadzisz go na dobrą drogę? Aż zstąpi ze smitha i zrzuci pas
Skoro fajny to szkoda zostawiać odłogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ale ja zamężna

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Witam spam z rana xD ma być 30 stopni ponoć w weekend hihih
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Choć nie powiem kurde niezłe ciacho, i tattoo ma fajne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Oj tam, oj tam, projekcik na boku może być ;-P Taki czysto sportowy, nie?
Oku, chyba na Malediwach taka pogoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Gorzej jak małż ze mną się pojawi na tej siłce

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2013-06-07 09:15:22

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium