SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No mój wszystko zawsze chce sobie wyjaśnić, ale kiedy On prosi o rozmowę to ja już nie wiem o co mi chodziło i czemu zaczynałam kłótnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no właśnie dlatego lepiej wyjaśniać od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja jakbym miała jakiegoś focha trzymać w milczeniu to chyba bym pękła, no jakoś nie umiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Muszę się nauczyć rozmawiać z nim nie tylko o miłych rzecza :) dzięki Molly. Niby się to wie ale dobrze przeczytać czarno na białym :) ps. juz chodziłam smutna ze on od rana nie pisze do mnie, a ten biedaczek napisał o 6:30 co ja spałam jeszcze i potem nie patrzyłam na telefon :) hihih
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
to prawda akurat, ze sie wystarszą, nie cierpią takiego robienia z igly widły, to była dla mnie najgorsza lekcja- oduczyć się złych nawykow wyniesionych po jakichś poprzednich z dupy znajomościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no widzisz.... na pewno cały czas o Tobie myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
wiecie co myśmy mieli taki etap że nawet razem pracowalismy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
i wiecie co.... Zmienił tak ustawienie żeby do mnie siedzieć plecami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dobra, jak bede miała jakieś wątpliwości czy się obrażać czy nie to w spamie je wpierw rozwieję :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium