SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
deja vu
Oku, ja nie lekarz, ale ja tak miałam przy refluksie - też miałam jechac do szpitala, tylko ja bardzo szpitali nie lubię. A Ty pisałaś, że stwierdzili zapalenie przełyku chyba - to by korespondowało z z zarzucaniem treści pokarmowej. Ja na początku nie wiedziałam, że mam refluks - myślałam, że mnie gardło boli od gadania


No mi powiedzieli że to zapalenie z refluksem połączone, ALE gastrolog uznała że nic nie widzi. A co się robi jak się ma refluks?? musisz na coś uważać?? Bo ja się boję takiej akcji znowu i zrobię WSZYSTKO żeby się nie powtórzyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ej właśnie teraz tez mnie olsniło, mój chłop (były przyszły i obecny, nie wiem jak go skatalogować) tez ma refluks i troche wrzodów i jak zje coś nie halo to ma ból w mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
on sie leczył IPP to przynosi ulge w bolu i tresc żolądkowa nie wraca ,a wrzodów Ci nie znaleźli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No ja mam IPP 40 na 28 dni rano brać przed śniadaniem 30 minut. Wrzodów nie ma - całe szczęście... może jakiś utajniony :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Oku,
Małe porcje, nie kłaść się po jedzeniu, żadnych ciasnych pasków i obserwować co szkodzi - mnie np. pomidory, czosnek, cebula w dużej ilości. I spać z głową wyżej, ja mam dwie poduszki i na lewym boku - myślałam, ze to jakiś zabobon, ale faktycznie - pomaga

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a jak przestane brać to IPP to znów może wrócić ból? o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
deja vu
Oku,
Małe porcje, nie kłaść się po jedzeniu, żadnych ciasnych pasków i obserwować co szkodzi - mnie np. pomidory, czosnek, cebula w dużej ilości. I spać z głową wyżej, ja mam dwie poduszki i na lewym boku - myślałam, ze to jakiś zabobon, ale faktycznie - pomaga


Oki dzięki wielkie :* postaram się nienapychac jak świnka więcej już ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hmm no jemu to ewidentnie nie służą pikantne rzeczy, sosy jakieś ketchupy, musztardy a wp*****lał to na wiadra i tez dlugie przerwy w jedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
jeszcze kwaśne i ostre rzeczy - trza sprawdzać metoda prób i błędów. Ja w tej chwili funkcjonuję bez leków od września ubiegłego roku i tylko czasem jak sie np. wina napiję, albo spaghetti po bolońsku najem, to coś czuję

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium