SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dobry spam nie jest zły, Przynajmniej mi dziewczyny rozwiały moje wątpliwości i troche uspokoiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
okurasei
Dobry spam nie jest zły, Przynajmniej mi dziewczyny rozwiały moje wątpliwości i troche uspokoiły

Powiem Ci Okurasei że kiedyś miałam podobnie jak Ty.
Rozmowa między dwojgiem ludzi to w obecnych czasach gdy dominują portale i SMS-y to wielka sztuka.
Trzeba się tego po prostu nauczyć.
Asertywność się przydaje.
I bycie zdrowym egoistą też.
Mi to przyszło dopiero po 30. Niektórzy się z tym rodzą a inni uważają że im to niepotrzebne.
Rozmawiać do bólu języka należy. Ale w taki sposób żeby się nie oskarżać bo to właśnie prowadzi do kłótni i awantur..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
i nie ma nic gorszego w relacji( każdej z resztą ) niż niedomówienia...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No właśnie muszę usiąść i porozmawiać z nim i wyjaśnić wszystko... bo też widzę że sama robię problem, pewnie z niczego jak zwykle ale nie chce się czuć winna znowuż. Ciężkie to życie kobiece xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
CiociaSamoZlo
i nie ma nic gorszego w relacji( każdej z resztą ) niż niedomówienia...

Albo że się zawsze wie co myśli druga osoba..
To chyba najczęstszy błąd w relacjach między partnerami.
Zawsze powtarzałam swojemu że jedyną osobą która wie co ja myślę jestem ja sama a on może co jedynie - mieć przypuszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
CiociaSamoZlo
i nie ma nic gorszego w relacji( każdej z resztą ) niż niedomówienia...

ament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Przyjmuję wszystko! To teraz będzie tylko lepiej jak się wezmę za wprowadzanie tego w życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
ale moim zdaniem i tak to jest nieulaczalne xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Oku a Twój facet jaki znak zodiaku?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium