SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No wolę chyba sie googlać, żeby się nie załamać nad głupotą społeczeństwa, wystarczy mi już załamań na dziś
Nigdy chyba nie zrozumiem motywów działania takich osób...nie wiem, może z racji zawodu mam trochę większą świadomość działania tych cudownych nielegalnych odchudzaczy..ale jakoś nie wierzę, że nie wiedziała jakie mogą być konsekwencje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja byłabym cała w strachu gdybym miała łyknąć choć jedną tabletkę. Oczywiście o ile wcześniej przeczytałabym to wszystko.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Czasem mam wrażenie, że ludzie by sięi trutkę na szczury żarli jakby im powiedzieć, że im to pomoże schudnąć..zero pomyślunku..

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-06-07 16:20:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
przeciez już tasiemce jedli nawet :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ano zero.
A propo. Moja koleżanka z pracy która jest na magicznej diecie 900 kcal widziałam jak piła kefir 0% tłuszczu. I mówię, że to szajs itp.
Ale ona jest pierdyknięta i nadal je jak wróbel.
Ehh. Jak można sobie odmawiać porządnego żarcia

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Lepiej żeby się wody napiła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Nie wiem właśnie ja zawsze lubiłam jeść i na szczęście mi nigdy żadne głupie pomysły z głodówkami nie przyszły do głowy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mi na szczęście też nie.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ale w ogóle ja nie kumam tych yebniętych dietetyczek. Kurva. Laska normalnej wagi przy swoim wzroście, po prostu wystarczyłoby trochę ujędrnić ciało, a ta pyerdolnięta dietetyczka jej daje dietę~!! Po co??
Czy one są aż tak głupie i łase na kasę???
tylko się wkurzam jak o tym piszę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Bosh, ale miałam ch**owy dzień...i nie zdążyłam sobie pończoch na jutro kupić i w ogóle katastrofa. Dobrze że obiadek mam na wypasie.
Btw. głupota ludzka nie zna granic, kropka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium