SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie wiem czy aż tak mi dobrze, mi się własnie wydaje że niezbyt

a taki ser ze substancją spulchniającą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
dlaczego niezbyt ? Nie grzesz , dla osób na redu, jagodzianki to szczyt luksusu i przepychu na bogato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Little czytam u Ciebie dziennik i starego to walnij w łeb. I pokaż mu fajne zdjęcia takich lasek Fit i mu się odmieni.
Poza tym weź go olej
Wsparcie masz tu na forum i to powinno choć trochę zastąpić to w realu

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jagodzianki... fuuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
mnie też nie ruszają

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Little Wild
dlaczego niezbyt ? Nie grzesz , dla osób na redu, jagodzianki to szczyt luksusu i przepychu na bogato


a jedzenie to nie szczyt szczęścia

przez ostatnie kilkanaście miesięcy miałam tyle wypadków i kontuzji, ze mi się wymieniać nie chce, ostatnio ledwo 3 dni po maturze trafiłam na zszywanie do szpitala, potem infekcja w ranie, takie przyjemności, że o poprzednich nie wspomnę, a nie mniej ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dlatego ja zawsze powtarzam, że zdrowie najważniejsze! A reszta od nas zależy

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie, bez zdrowia to i najlepsze jedzenie nie smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
eveline
jagodzianki... fuuu






Sforcia, wiem, że mam u Was wsparcie, ale takie w realu jest też bardzo ważne. A przed chwilą mi jeszcze powiedział, że jestem chora na czubek głowy, bo mam przestawiony o 10 minut szybciej zegarek naręczny i o 15 minut zegarek w kuchni. No ale co ja poradzę, ze się wszędzie spóźniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Aj tam. Wiem, że ważne wsparcie, ale czasem trzeba się trochę przestawić i nie reagować.
Mój to na początku też dziwnie na mnie patrzył i pukał sie w czoło jak o 23 szykowałam jeszcze żarcie choć na oczy nie widziałam.
A teraz?? Teraz to z dumą opowiada jak jem i jak ćwiczę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium