SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
przejęzyczyłam się.... myśle o kolegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja mojego ostatnio namawiałam: czmeu zawsze w domu siedzicie, poszlibyście na piwo gdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
oczy miał jak 5 złotówki ze zdziwenia i wiecie co????
nie poszli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hehehehe no ja jeszcze tak nie mam :P ale spędzam z nim prawie każą chwile walną tylko ze nie mieszkamy ze soą i moze dlatego tak. Pewnie niedługo sama go zacznę wyganiać... na razie to jestem obrazona że mi powiedział że dziś idzie na piwo i bilard i w piątek też... mógł chociaz spytać czy nie mam innych planów dla NAS. a uznał że ja chora to on sobie wychodzi :-] i sie wkurzyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
właśnie Oku, musisz wywołać odwrotną reakcję, zacznij go wypychać na spotkania na mieście od razu pomyśli ze cos jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no już tak sobie to w nocy przemyślałam, że mu powiem żeby sobie poszedł - w sumie i tak mam trzy prace do szkoły do napisania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hmmm ale ja osobiście może niesłusznie uważam że spędzanie szczególnie sobót osobno nie jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Własnie Molly ja tak samo uważam , a do tego PIĄTKÓW WIECZÓR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Heh, my mieszkamy razem a widzę chłopa dosłownie 2h na dobę ostatnio. Bo pracuje po 16h/dobę...
Ale w ubiegłą sobotę wieczorem był na grillu u sąsiadów, a w poprzednią na wieczorze kawalerskim kolegi, i nawet się cieszyłam że wreszcie gdzieś wyszedł i spotka się z ludźmi z powodów innych niż biznesowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium