SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Na szczęście nie pijam ani tego ani tego... Własnie sobie wyczytuje w necie co pomoga i czego nie jeśc i nei pić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No ja miałam kiedyś jeszcze gorsze zgagi - przed dietą Lejdis, Badali czy nie mam Helicobateriusa Pyroli i takie tam, ale zgagi minęły więc mnie zaskoczył ten atak bólu... Myślałam że zawał :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
oooch, widzis, dział leszczyc lepszy niż przychodzinia . A ból taki to faktycznie jest jak zawałowy , gdzieś pod żebrami w splocie słonecznym jakby ktoś cie znokautował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bosz, to co Ty pijesz? Wodę? Jak zwierzę?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a mój biedny chłopek roztropek jak sobie wp******ił raz tłusty boczek polany sosem chilli to leżał skulony w kącie po chwili , ażb żal było paczeć, 190 cm a łkał jak małe dzieciątko :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Hehhehehe no wodę w sumie głównie i green tea - oraz rooibos :P od kawy miewąłam zgagi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pozazdrościć, jak ja nie lubię wody. Na treningu mogę wypić, latem od biedy, ale jak tu pić wodę jak jest zimno

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No własnie :( ja lezałam i płakałam myślałam że minie ale się rozprzestrzeniało , to myślałam że umieram, zadzwoniłam do rodziców którzy byli w pokoju obok bo nie byłam wstanie wstać... i myslałam że mnie paraliżuje juz zawał i się rozlewa krew we mnie i że to koniec :( chlip a to KVRWA kawałek steka pewnie z musztardą mi zaszkodził :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
o bożee :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No wiem :( i mi dali kroplówki w szpitalu i w ogóle było STRASZNIE :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium