SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Netto mam nawet blisko, muszę zajrzeć. PiP nie mam więc nie polecę. Tylko taka gęś to mi się aktualnie w zamrażarkę nie zmieści, pełno mam. Chyba żebym od razu pożarła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Smalcuszek z gęsi na razowym chlebku i ogóreczki małosolne. Omnomnom, rozmarzyłam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
A ja nigdy takich rarytasów nie spozywalam to nawet nie wiem co i jak i z czym o.O zacznę zwracać uwagę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Oku, wbrew temu co ludzie myślą, to jedząc wg zasad można na prawdę niezłe frykasy wcinać. A nie tylko cyca i szpinak
A na gęsim smalcu świetnie się smaży. Na kaczym zresztą też. I pomyśleć że kiedyS bym takich ptaków nie tknęła bo przecież tłuste no a nawet jeśli to bym pewnie ten wytopiony tłuszcz wywaliła. Dobrze że zmądrzałam (przynajmniej kulinarnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No dokładnie jakoś kiedyś tak ludzie jedli i nie było problemu otyłości..Moja babcia lat 95 ostatnio mądrze stwierdziła, że dawniej jak ktoś był gruby, to tylko w powodu jakiejs poważniej choroby. Ja na kurę już nawet nie patrzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
No muszę na spokojnie w wolnej chwili poprzeglądać wasze przepisy kuchenne, bo szczerze do tej pory to nic z tamtąd prócz placków owsianych nie robiłam ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Okurasei, jak mięcho dobre to będzie dobrze smakować nawet z solą, pieprzem i czosnkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja to sobie specjalnie lodówę taka side by side kupiłam żeby zamrażarę dużą na te różne mięsa mieć W razie jakiejś klęski to mam zapas, chociaż ja duże spożycie mam

No dobra, żarty się skończyły idę pograć Do zobaczenia później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
przyjęłam! a jak teraz mam byc na lekkostrawnej diecie 3 tygodnie to jakie mięso jest okay? bo się boję troszkę jeść cokolwiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium