SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5033
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dobrej jakości herbatę zielona z imbirem suszonym, kurkumę i cynamon, może nie wszystko ja powinno być, ale pewnie nie zaszkodzi na deser zjem czosnek, bo janek za miedzą siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja kiedyś leczyłam gardło antybiotykami i doleczyć nie mogłam. Więc przeszłam na medycynę ludową i obaliłam flaszkę Absoluta cytrynowego. przeszło jak ręką odjął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
jo1984
mam dobrej jakości herbatę zielona z imbirem suszonym, kurkumę i cynamon, może nie wszystko ja powinno być, ale pewnie nie zaszkodzi na deser zjem czosnek, bo janek za miedzą siedzi

A kytryny nie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano ni mam ryba mi wszystko zjadła do obiadu A to jeszcze szczeniaczek jegermeistra na dobranoc- miskę szlag trafił, ale może jutro zdrowsza sie obudzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5033
A co do mojego małża to muszę Wam się pochwalić że zaczął stosować się do mojej diety :) Po prostu szook bo łasuch z Niego straszny a słodycze to pochłaniał tonami. Troszke sobie brzuszek przez to wyhodował i teraz chyba jak widzi jak dbam o siebie to coś go ruszyło w końcu :) Rano nawet mi sie pytał czy może cukier do herbaty dodać :) Oczywiście zabroniłam mu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A tam szczeniaczek... Wielkiego doga załaduj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
eveline
jest ktoś z okolicy Kołobrzegu?


Ja z Koszalina

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum
A tam szczeniaczek... Wielkiego doga załaduj

a ha mam tylko szczeniaczki musiałabym całą wataę zapodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jo1984
Corum
A tam szczeniaczek... Wielkiego doga załaduj

ha ha mam tylko szczeniaczki musiałabym całą watahę zapodać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium