SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zajęcia fitness

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
spędziłam na tym forum całe dwa dni, apropos diety wiem już raczej wszystko, ale nadal mnie nurtuje jedna sprawa - dlaczego są tutaj wypowiadane tak negatywne opinie na temat zajęć typowo fitnessowych; BPU, TBC, indoor walking, step czy trening funkcjonalny..

po własnych wrażeniach step - lightowy, raczej dla rozrywki, ale po indoor walking leje się ze mnie pot z każdej części ciała, a na BPU i TBC używa się również gum i hantli, więc nie bardzo rozumiem co jest w tym złego??

Czy mogła bym prosić o odpowiedź, bo zajęcia fitness bardzo lubię, nie chciałabym z nich zrezygnować na rzecz siłowni, tylko oczywiście jeśli tak doradzicie to wezmę to sobie do serca :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
przez 8 lat fitnessów (10-30 godz tygodniowo) moja sylwetka nie zmieniała się korzystnie tak jak przy treningu siłowym i odpowiedniej diecie przez ostatnie pół roku.

zależy czego oczekujesz, ale tak jak Ruda pisała - w koncu możliwosc progresowania sie skoncza a na silowni masz duzo wiecej mozliwosci

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-06-03 22:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zajęcia fitness nie są złe, ale na nich bardzo szybko kończy się możliwość progresu.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-06-02 22:26:05

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
ehem, czyli rozumiem, że jak przestanę się pocić na fitness'ie to muszę się przerzucić na siłownię..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pocenie się nie świadczy o dobrze zrobionym treningu
Na fitnessach nie zrobisz dobrego ciała - mówię Tobie to jako instruktor fitness. Hopsanie w grupie jest fajne, ale bardzo ciężko jest na takich zajęciach rozbudować mięśnie.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-06-02 22:30:38

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
to tak raczej było napisane z przymrużeniem oka ;)
póki co fitness działa na mnie rewelacyjnie, więc jak przestanę widzieć efekty po włączeniu dobrej diety to pomyślę o wdrożeniu bardziej siłowych treningów - narazie fitness'owe hantelki sprawiają mi problem przy podnoszeniu rąk, więc nie ma co się porywać z motyką na słońce :)

edit - no tak tylko jak pójść na siłownie jak ja nie daje rady minuty utrzymać 0,5kg hantli w górze...

Zmieniony przez - torebka w dniu 2013-06-02 22:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 364
po dwóch miesiącach fitnessu przytyłam 1kg, ale za to z rozmiaru 34 spadłam na 32 jeśli chodzi o spodnie... muszę zorganizować w końcu centymetr i się zmierzyć - więc może na mnie działa to inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zaczęłaś coś robić, nic dziwnego, że chudniesz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
proste porownanie wykonaj - przyjrzyj sie laskom na zajeciach fitness, instruktorkom tez [niektore, z 5% z nich, trenuje tez silowo, wiec to moze akurat byc zwodnicze]. potem sie przyjrzyj laskom, ktore cwicza silowo. idealnie byloby, jkabys jeszcze mogla uszczypnac jedne i drugie w tylek albo w noge, wcale nie zartuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Potwierdzam, że pot nie jest wyznacznikiem wysiłku włożonego w trening i jego efektywności. Ja się pocę jak mops, mimo że inne laski o zbliżonych gabarytach nawet nie zroszą czoła. Po ok. 2 m-c fitnessów dwa lata temu waga stanęła. Siłownia daje lepsze efekty przy znacznie mniejszym nakładzie czasu.

A z ciekawości (sorka za spam) - Ruda i Bubumysz - uświadamiacie swoje klientki czy czekacie, aż same zapytają? Bo jeszcze się nie spotkałam z instruktorką, która by uczciwie postawiła sprawę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
ja nie jestem instruktorka tylko tlumaczem :), przez chwile bawilam sie w PT i prowadzilam zajecia z TRX hobbystycznie, ale TRX akurat da sie calkiem dobrze wykorzytsac:) ale tak, zawsze mowie ludziom, ze nic nie przebije treningu silowego, jesli chodzi o sylwetke, ale nie kazdy ma takie cele, niektorzy lubia po prostu byc w grupie i sie zmeczyc i to im wystarcza:)

Zmieniony przez - bubumysz w dniu 2013-06-03 17:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Uświadamiam.
Ale też kombinuję tak, żeby dziewczyny mogły progresować. Wykorzystuję ćwiczenia z ciężąrem ciała, od niedawna również elementy treningu izometrycznego. Jak mam mniejsze, bardziej doświadczone grupy, to biorę swoje obciążenie i robimy obwody

Sporo moich fitnessek przychodzi dla przyjemności i towarzystwa.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM LESZCZARSKI %-)

Następny temat

Potrzebna pomoc i wszelkie wskazówki w planie treningowym

WHEY premium