SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
pf... jo, olej. masz zayebiste ciało i w ogóle takiej nie słuchaj, niech sobie majta tułowiem na dywanie skoro ją to uszczęsliwia

ją uszczęśliwia jak jest pępkiem świata, a jak dziewczyny w pracy stanęły po mojej stronie i jedna nawet ze mna na siłkę chodzi i próbuje miskę trzymać to już całkiem jej odwaliło
S..ra w gacie z zazdrości, że moja podopieczna ma -4 w pępku przez miesiąc teraz prowadzimy cichą walkę
Tyle ze ona wygląda tak samo cały czas czyli tak:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ludzie mają inny wzorzec "piękna" ja się tutaj nauczyłam inaczej na ciało patrzeć i całe szczęście że w miarę młodo tu trafiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja tez, zawsze myslalam, ze chude jest piekne, a teraz jak widze płaskodupie to sie w duchu smieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
pf... jo, olej. masz zayebiste ciało i w ogóle takiej nie słuchaj, niech sobie majta tułowiem na dywanie skoro ją to uszczęsliwia

ją uszczęśliwia jak jest najlepsza z najlepszych a jak sie okazało, ze inne dziewczyny za mną poszły i jedna nawet ze mną ćwiczy to mamy cichą wojnę od tej pory Moja podopieczna (ja niekompetentna ale uparła się abym jej pomogła) ma ładne spadki -4cm w pępku przez 4tyg. to tamta s..ra ze złości w gacie bo wygląda od 3 miechów tak samo czyli tak:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
mi wisi co ludzie sobie myślą, co im się podoba lub nie. ja się tutaj uczę akceptacji własnego ciała i tego co z nim można zrobić żeby było dobrze. spokój w głowie naważniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
wstyd sie przyznac, ale ja kiedys myslałam (w duzym uproszceniu), ze pakerzy to d****e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
dobrze gadasz eve

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuźwa no poszło dwa razy mówił sfd że popsuty a wysłał jednak posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dotkazoz
dobrze gadasz eve

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Mnie tam bardzo nie razi że któraś gruba, chuda, czy galaretowata. Ale kurde że wszystkie wiecznie jęczą, że tu je boli, że schylić się nie mogą, że tam im zgrzyta, ćwiczyć nie mogą podnieść nic też, to już mi się coś robi. Same "niepełnosprawne" i to niektóre nawet przed 20. Znam takie co nie mogą udźwignąć paczki papieru toaletowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium