SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
kurcze taki poważny temat na razie doczytam co tam popisałyście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Tak was czytam i się zaczęłam zastanawiać czy tego mojego nie przykuć do kaloryfera w łazience, bo jeszcze też mu odbije

A na poważnie, niech odchodzą jak chcą, droga wolna. Gdzie oni znajda takie fajne laski jak my?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Siemka Molly, znów o związkach, teraz tragicznych :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja jestem od 10 lat z 1 facetem to za dużo nie mam doświadczenia w rozstaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
okurasei
No ja doświadczyłam samych leni okropnych co im było dobrze, i jak próbowałam ich zmienić to sie od ściany odbijałam...

A przyjrzałaś się kiedyś może jak oni w domu rodzinnym funkcjonowali?
Coś robili czy mamusia wszystko za nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no właśnie widze jaki temat, Lorane, Lisus współczuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Corum, wiem do czego pijesz, to jest cos co do mnei dotarło wlasnie ostatnio= wszystko ale to dosłownie wsyzstko wynosimy z domu, relacje z ludzmi, z matką, z ojcem,jak coś nie grało od poczatku to nie zagra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Lisus
A ja przez ten tydzień ryczalam w kącie jak nikt nie widział az w końcu uslyszałam piękną historię anegdotkę


dawaj anegdotkę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
okurasei
Lisus
A ja przez ten tydzień ryczalam w kącie jak nikt nie widział az w końcu uslyszałam piękną historię anegdotkę


dawaj anegdotkę!



właśnie dawaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
no niestety relacje z matką ojcem są ważne, u mnie to powyłaziło po slubie dopiero
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium