SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
także teoretycznie oboje macie mocne charaktery i związek też mocny, ale to tyle, kiedyś podczytywałam horoskopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
ja tam w horoskopy nie wierzę .. bo co - nagle 1/12 społeczeństwa ma mieć tak jak ja ??

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ja też nie ale skorpiona to nie wezmę nawet za dopłatą
Mam barana na własność i też bywa ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja sie przekonałam do jednego, związek tak - wspólne mieszkanie nie nie chce miec dzieci, i taki uklad, ze kazdy jest u siebie mi odpowiada. Zawsze mozna u siebie nocowac na wzajem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Fux a Ty jaki masz znak skoro jesteś z baranem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
bo ja też baran jestem dlatego pytam ale jak nie chcesz to nie pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Bliźnięta - ja mam wrodzoną schizofrenię i generalnie jestem elastyczna. Ale oboje jesteśmy straszliwie uparci, przy czym on dusi wszystko w sobie a ja wybucham, i się często dogadać nie możemy, bo jak zmusić kogoś żeby otworzył paszczę i wyrzygał co go boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hahahaha no ja nigdy z bliźniakiem nie byłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Już nawet moja mama (skorpion ) robiła mu mały wykład że trzeba rozmawiać, bo bez tego ciężko jest osiągnąć jakiekolwiek porozumienie, i pomogło na 2 miesiące. Chyba trzeba się do rodziców wybrać na jakieś małe szkolonko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium