SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Lisus - hahahahhaa ; Sheep - to chyba tak przy poniedziałku xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep
Co wy się tak iskacie

się okazuje że jest zapotrzebowanie na wirtualne pieszczoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Aaaaaaaaaaaa i tak sie zastanawiam gdzie się ona kurna chowała że dopiero TERAZ usłyszała o Chodaku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a im więcej schudnie tym większego pindola dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mnie to wcale nie wzrusza jak ktoś się ekscytuje tą Ch, bo ja wiem że i tak mam lepsze treningi i nie muszę tego nikomu udowadniać

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep, bo trzeba sobie uświadomić że całego świata się nie zbawi. Mnie się to udało dopiero niedawno i od tamtego czasu siedzę se cicho i robię swoje. Ale jak się ma altruistyczne odruchy to jest ciężko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Mi smutno jedynie jak zap*****lam rano z ta torba przed pracę na siłownie, potem jem te posiłki i słysze że nie schudnę tylko się rozrastam i że za duzo jem i powinnam robić Ch. :/ kvrwaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Lisus
powiedz jej , ze slyszalaś, że Ewa po zakończonym odchudzaniu funduje operacje przyszywania penisa


do czoła...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ale powoli mi to mija :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
ja ostatnio próbowałam tak znajomą odwieść od odchudzania z Allevo ale niestety przegrałam z kretesem. Media wpoiły ludziom zasadę, że jak się nie schudnie 10 kg w miesiąc to taki program nie ma sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium