SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum, ja Cię podrapię
W co chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
CiociaSamoZlo
ev - sama się czasem sobie dziwię - bo pierwszym odruchem jak tu zaczęłam przybierać ( z 72 do 77 ) to było UCIEKAĆ!!!


naprawde?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
no ja przytyłam juz 3 kg ponad ale dalej trwam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Fuxiatka
Corum, ja Cię podrapię
W co chcesz?

AAAA Fux ty dziś na haju po przyprawach, tak?
Po pleckach proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Lisus
wiesz, ja tez mgolabym wytoczyć argument ciężkiego kalibru jak chociażby jej wlasna waga a racze nadwaga..o ile nie otyłość. Ale ona taka jest ze powie ze co z tego, jej dobrze z tym. Więc co, witki opadają.

Czasem ciężko jest przeskoczyć czyjeś przekonania o słuszności poglądów w danym temacie...
Ja też miałam taki moment że próbowałam siebie przekonać że grubi ludzie też mogą być szczęśliwi.
ZONK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
CiociaSamoZlo
ev - sama się czasem sobie dziwię - bo pierwszym odruchem jak tu zaczęłam przybierać ( z 72 do 77 ) to było UCIEKAĆ!!!


ja Ci się wcale nie dziwię... ja też co tylko pół grama przybrałam na początku to się łzami zalewałam, wiem jak to na psyche włazi. ale co innego leciutko a co innego kilka kg więc tylko Cię podziwiać za wytrwałość i wiarę trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum
Fuxiatka
Corum, ja Cię podrapię
W co chcesz?

AAAA Fux ty dziś na haju po przyprawach, tak?
Po pleckach proszę.

Ja dzisiaj kocham cały świat, ślę serduszka i rzygające tęczą jednorożce
<drapu_drapu_po_pleckach>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja jestem szczęśliwa że coś w końcu w dół poleciało.
Chwilami miałam wrażenie że nie jestem na redukcji tylko trening na siłę robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No ja 'przytyłam' jakieś 4kg, w pasie -6cm, ale moja mama i tak przeżyć nie może na przykład ile ja ważę :-]
Za to tatę przeciągnęłam na jasną stronę mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a mi chłopak powiedział że przytyję jeszcze 2 kg i ZAKAZ chodzenia na siłownie :P hahahahaha to mu nie mówie ile waże xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium