SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM LESZCZARSKI %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 110741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a ja mam mnóstwo swoich półnagich fot w komputerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eveline
a ja mam mnóstwo swoich półnagich fot w komputerze

ha ha ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Eve tak samo. I dodatkowo lubię widzieć ten przerażony wzrok innych lasek jak wyciągam pudło z żarciem

Moja mama jak do niej pojadę to też dla mnie zawsze ma mięsko, jaja, nawet ryż brązowy itp. I ona nawet czasem to jada, a potem do tego tonę słodyczy, piwska itp. A podobno ona to za słodyczami nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A moja mama twierdzi że mnie pop.... z tymi dietami i siłownią.. no bo na co mi to potrzebne???. I ze powinnam czymś poważnym się zająć a nie głupotami I nie widzi że ja już 40 lat mam skończone..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
A ja mam truskawki z kremówką i ogórki małosolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a mi właśnie chłop napisał: muszę przyznać Aniu, te Twoje diety i ćwiczenia służą Ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nanit
A ja mam truskawki z kremówką i ogórki małosolne



Nanit ale, że razem??
Zagryzasz??

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Tak na przemian podjadam Nie wymieszałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Moja mama wyobraźcie sobie czasem sama siłowo ćwiczy. Tyle tylko, że strasznie w kratkę jej to wychodzi, a ja za daleko mieszkam żeby nad nią z batem stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum
A moja mama twierdzi że mnie pop.... z tymi dietami i siłownią.. no bo na co mi to potrzebne???. I ze powinnam czymś poważnym się zająć a nie głupotami I nie widzi że ja już 40 lat mam skończone..

jakbym słyszała moją młodszą siostrę- ostatnio była mi winna 100 zł i pyta czy oddać czy zalatwić mi trampki znanej firmy za ten dług bo wie że chciałam takie, mówię może oddaj bo się przyda może białko mi się skończyło... a drogawe jest... i się zaczęło... Aśka popiyerdoliło cie całkiem z ta siłownia, jak kuluturysta juz wygladasz co ty z siebie robisz...??? itd aż mi się przykro zrobiło, bo to moja siostra i ma nadwaę sporą a ma 19 lat i tonami zajada słodycze i czipsy i uważa że to normalne a moje boałko to bezwartościowa chemia i syf i robię sobie tym krzywdę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ukształtowanie formy

Następny temat

zajęcia fitness

WHEY premium