SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Bunia zastępuj tym samym ćwiczeniem co wcześniej czyli MC na prostych

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Cholernie mi sie ten trening nie podoba, bo ja brzuszkow nie cierpie robic Ale coz porobie do przyjazdu Izy, a pozniej bede chciala zamienic na cos bardziej z zelastwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Zaczynam od dzisiaj,
Trening jednak zmieniam, bedzie to trening wg Obliqes, ktory dostala Katlak.
Pierwszy trening jutro, bo dzisiaj na silowni szpilki nie mozna wetknac.

Wklejam pomiary nic nie uroslo, poza waga, ale raczej tu wplyw jest zawartosci jelit niz otlusczenia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no to jedziesz z koksem

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
I musze przyznac, ze mi brakowalo zelastwa przez te 2 tygodnie ja tam lubie te treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Bunia, dopiero teraz obejrzałam zdjęcia. Ładnie z brzucha i ramion zeszło, jakość ciała na duży plus. Powodzenia z nowym treningiem.
I dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3515
u mnie za to dzis na silowni pustki
zeby tak na tygodniu bylo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to powodzenia w kolejnym etapie! podglądam i trzymam kciuki Fajnie, że się wszystko utrzymało na rege i jeszcze z uda spadło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Figa, niby sie utrzymalo, ale niestety sila przed rege spadla strasznie ...

Zrobilam wczoraj pierwszy trening zgapiony od Katlak, jest on dla mnie cholernie ciezki, bo tak se trzasnac przysiady, a pozniej lunges to nie byle co

Wypiska z trening ponizej:

Serie 3X15
1) przysiad tył 30/40/45 (10)
2) wypady 20/30/35
3) wyciskanie lezac 15/20/20
4) wiosło 20/22.50/25 - wszystkie po 12

Powiem tyla: po przysiadach bylam gotowa wziac torbe i isc do domu
Strasznie ciezko robilo mi sie tak duza liczbe powtorzen. W wiosle zrobilam tylko po 12, bo na tyle moglam utrzymac prawidlowa postawe jak w filmiku Rakhu'a w dzienniku Lucyferki.

Doms'y dzisiaj troche mi dokuczaja, dobrze,ze lazienka mala i jest czego sie przytrzymac zeby usiasc i wstac z toalety





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium