SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
tak patrzę Buniu na Twój trening, to Ty niezłe obciążenia dajesz! Brawo :) To co opisałaś, to ja mam też, zdarzyło mi się ostatnio przed treningiem, a w trakcie mi przeszło. Myślę, że mają dziewczyny rację - to ciśnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
U mnie nie bylo ich juz pare lat, wiec liczylam ze przeszly. Moze po prostu za szybko biegam na poczatek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ślepa nie zauważyłam chyba tego pytania
Przykuj się do kaloryfera, zadziała też mam niskie ciśnienie ale rzadko kiedy boli mnie głowa. Zawsze myślałam, że niskociśnieniowcy nie mają problemów z migrenami.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Veronika, jakos zaczyna mi isc. I co ciekawe nie bola mnie kolana, a juz mi jesienia trzeszczaly, bo chodzilam na aeroby 6X w tygodniu jak kazda blondynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Arphiel, ale za to jak grzbiek wzmocnilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dzisiejsza miska.

I tak sie tylko delikatnie przypominam Oblique

Aha, i jeszcze jedno: czy jesli nic nowego nie dostane, a bede dalej robic ten sam trening czy mozna zamienic 3 serie po 8 powtorzen na 4 serie po 6 powtorzen. Chodzi mi zwlaszcza o przysiady. Chcialabym zrobic na tym wiekszy progres, ale boje sie narzucic za wysokei tempo w pierwszej serii...






Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-06-12 14:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dziesiejszy rozklad to 130/120/r 1800 kcal.

Niestety ani wczoraj and dzisiaj 0 aktywnosci. Musialam zarwac noc zeby dokonczyc prace na dzisiaj, wiec poszlam spac po sniadaniu
Jestem po prostu nie do zycia dzisiaj.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Przez 2 dni nie robilam nic, nawet nie pojezdzilam na rowerze. Musialam siedziec nad pilna robota, wiec nie spalam przez 2 ostatnie noce. Miski OK., ale po sniadaniu szlam spac na pare godzin żeby jakos dac rade

Trening z dzisiaj, zrobiony po poludniu. Myslalam, ze nieprzespana noc da się we znaki, ale było OK. jak już dotarlam na silownie J

trening B dla poczatkujacych wg Obliques (w nawiasach wyniki poprzedniej sesji)

· "Martwy ciąg" (35, 37.50, 40, )
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 37.50 kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 40 kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 45 kg
Nie jest najgorzej, to dalej cieniarski wynik, ale mam nadzieje, ze dojde do wagi ciala pod koniec tej sesji redukcji czyli do konca lipca.

· Wyciskanie sztangi stojąc (20, 22.50, 20)
· Seria nr 1: 8 X 20 kg
· Seria nr 2: 7 X 22.50
· Seria nr 3: 8X22.50
To cwicznie idzie mi najgorzej. Robie rozgrzewkowa serie z 10 kg a pozniej wlasciwe zaczynajac od 20kg. Czy dobrze robie progres? Czy powinnam się wziąć za ten ciezar jakos inaczej? Jak to rozlozyc?
Robilam już 25 kg, ale teraz nie daje rady...


· Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego stojac (50, 55, 55)
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 25 kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30 kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30 kg
Okazalo się, ze robilam do tej pory chwyt neutralny a powinien być szeroki czyli moje ‘osiagi’ z poprzednich sesji się nie licza

Wykroki ze sztangą (32.50, 35, 37.50)
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 35 kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 37.5 kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 40kg
Udalo mi się dolozyc 2.50 kg do maxa z ostatniego treningu. Ostatnia seria była bardzo trudna, ostatnie 3 na lewa noge były już z bolem.

Pytanie: zaczynac od silniejszej czy od slabszej nogi?


Prostowanie nóg przy maszynie (20, 25, 30)
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 20kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 25kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30 kg
Nie ma progresu, ale i tak wole się skupic na zwiekszaniu obciazenia na lunges.


· Seria nr 1: Pompki – Zaczelam robic pompki wg tutoriala z linka Arphiel i musze przyznac, ze robi się lepiej niż robienie pol-pompek.

Po treningi dalam rade tylko 10 min na cross trainerze, ale dosyc szybkim tempem ok. 190-200 strokes na minute. Jestem jednak leniwiec, odliczam sekundy od momentu wejscia na cross trainer.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
zaczyna się od słabszej nogi Co do progresu to spróbuj niżej zacząć a większe przeskoki między ciężarami czyli np. MC 25/35/45, wyciskanie stojąc też, jeżeli docelowym ciężarem jest 25kg to zrób 15/20/25

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium