SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Hejka bunia - no też ci pięknie poleciały centymatry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Widzę, że jesz fasoli dużo to sprzedam Ci patent 100 gram suchej fasoli namocz i ugotuj, jak będzie miękka i chłodna to wrzuć do blendera z dwoma jajcami i przypraw wedle gustu, na blaszkę cienką rozsmarować i do piekarnika aż się rogi zaczną zawijać. Nadaje się jak znalazł do roboty i na przekąszenie zamiast np. chleba. A że ma małą wagę to idzie się tym dobrze zapchać i ładnie nabija białko U mnie rozkład wychodzi 100g 304kcal B: 24,5 T: 8,3 W : 31,5



Pssst, raz od wielkiego dzwonu jak zachciewajki mam to moczę fasolę w wodzie z odrobiną stewii, to wtedy wychodzi słodkawe i dobrze wchodzi np. z masłem orzechowym i owocami Ale ja tego nie powiedziałam. Co złego to nie ja

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-05-22 09:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Syla33: dzieki, na po czatek to pewnie raczej woda, ale i to dobre

Kittie, dzieki. Sprobuje Zwlaszcze tego pierwszego. Slodyczy nie lubie jesli nie mam napadu EDki, wiec z drugim poczekam Nigdy nie jadlam stewii. Jak to sie ma do klasycznego smaku slodkiego z np owocow czy cukru? Slodzikow typu aspartam nie cierpie, bo mnie zawsze drapia w gardlo, wiec moze stewia bedzie normalniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak się rozpuści w wodzie jest ok, jak się nie rozpuści jest niedobre jak curwa mać. Ja kupiłam sobie słoik 75 gr (bo to jest jak puch) i tak stoi i stoi i stoi bo słodkie jest cholernie i jakoś się nie palę do tej stewii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Hmmm. Lubie lody. Jesli sie rozpuszcza w plynie mozna by np zrobic takie pistacjowe dla desperados
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
chodzi mi to po głowie od jakiegoś czasu teraz mam dużo tłuszczyku do zagospodarowania ale raczej będę próbować z białkiem kręcić co by były bardziej użyteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No tak...

Ale takie na smietanie i zoltkach dostarcza wiecej doznan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wrzucam dzisiejsza miche.

Dzisiaj tylko rower przez jakies 3 godziny, ale raczej tego nie mozna liczyc jako jakis wysilek, bo ostrego pedalowania bylo moze z 30 min, a reszte tempem spacerowym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10778
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Pani w obuwniczym: mam nadzieje, ze czesc to spalony tluszcz, a nie tylko woda


Co za dzien! Goraco jak cholera!

Zrobilam trening B. Pracowalam nad martwym ciagiem, staralam sie przyjmowac dobra postawe, niestety nie bylo nikogo poza mna i 2 dziewuszkami na rowerkach (oczywiscie czytajacymi jakies chick lit ) kto moglby rzucic okiem.

Wypiska z treningu:
Martwy ciąg"

Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 27.50kg
Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 27.50kg
Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 32.50kg

ćwiczenie własne

Seria nr 1: Wyciskanie sztangi stojąc 8X 22.51 kg
Seria nr 2: 8 X 22.50 kg
Seria nr 3: 7 X 25 (ale robilam na raty, a osmego po prostu nie dalam rady)

Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie uchwyt neutralny

Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 45kg
Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 45kg
Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 50kg

Wykroki ze sztangą

Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 27.5kg
Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30kg
Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30kg

Prostowanie nóg w siadzie

Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 45kg
Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 45kg
Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 50kg

ćwiczenie własne

Seria nr 1: Pompki - 8, 8, 4 - to dalej pompki paralityki, ale widze progress (taki minilany)

ćwiczenie własne

Seria nr 1: Cross trainer - 16 min - Asc - 6, end. - 11, Nie bylam w stanie dorobic aero do 20 min, po prostu odpadlam! Pewnie bym jeszcze podciagnela te pare minut, ale wtedy musieliby mnie zaniesc do domu

Aha, mialalm jak zwykle problem z wykrokami. Po zalozeniu 32.50 kg do trzeciej serii, po prostu nie moglam zarzucic jej sobie na kark. Czyli moj postep w lunges jest uzalezniony od postepu w martwym ciagu i wyciskaniu sztagi Zostalam wiec z 30 kg na trzecia serie. Nic to przyatakuje na nastepnym treningu











Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-05-23 22:15:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium