SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13461
Jak to jest, że redukująca zazwyczaj nie widzi różnicy w poprawie sylwetki zwłaszcza na zdjęciach Kiedy centymetry pięknie zleciały, wszystko poszło do góry i wygląda bardzo ładne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Bunia,jest dopsze :) Miłej rege...

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
za każdym razem kiedy do Was zaglądam i oglądam efekty tych zmagań, już zaczynam się cieszyć na włane gratuluję, świetna robota

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
o łaał. Ja też tak chcę! Wyglądasz super. Nie mam co robić podsumowania. Każda ma takie efekciory, że szok. Chyba jednak za mało z siebie dałam. Gratuluję Ci i życzę miłej regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Witam
Przyglądam się Tobie Bunia od jakiegoś czasu, bośmy podobne w wymiarach... przynajmniej na początku - zanim zaczęłaś gubić obwody jak szalona Kibicuję, mega szacun za osiągi, napieraj dalej.
A ja Ciebie obserwuję dalej. Od dzisiaj aktywnie

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Bardzo fajny efekt! Zbieraj siły na dalsze zamiary :) powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ładnie. Masz bardzo dobre proporcje ciała.
Odpoczywaj teraz, zbieraj siły... mam nadzieję, że będzie ciąg dalszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
jest ładnie dajemy dalej

Zmieniony przez - katlak w dniu 2012-07-29 11:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dziewczyny, dziekuje!

Oczywiscie jedziemy dalej z koksem po rege

Nie liczylam co do grama wczorajszej i sobotniej, ale dzisiaj juz bede liczyc. Muisze przyznac, ze tak sie do tego liczenia przyzwyczailam, ze mi nie przeszkadza
Wczoraj musialam zjesc mega posilek wieczorek, zeby dobic do jakis rozsadnych kalorii, bo inaczej miska byla jak z Vitalii.

Male spostrzezenie: dalej nie umiem jesc wegli Dzisiaj pracuje w domu, wyjde tylko na pare godzin wiec bardziej sie do michy przyloze i zjem tyle wegli ile wynika z luznego rozkladu na rege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ładna redukcja gratki i miłej rege
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium