SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Bunia - spadeczki super a jak waga bo nie wpisałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Syla, dla spokoju ducha postanowilam sie zwazyc dopiero po miesiacu na sfd, no chyba ze by mi zaczelo wszedzie przybywac cm Po prostu nie licze na spektakularne spadki na wadze Zwlaszcza, ze ja duzo tluszczu teraz jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
heh przy dużych tłuszczach też cm lecą, głowa do góry, a tak wogóle to silna jesteś takie kg dźwigasz

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-29 11:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
czastka
heh przy dużych tłuszczach też cm lecą, głowa do góry, a tak wogóle to silna jesteś takie kg dźwigasz

Zmieniony przez - czastka w dniu 2012-05-29 11:38:39


czastka, widzialas moja wage poczatkowa takie ciezary powinny tylko furczec, a ja je ledwie ciagne

caly czas sie boje, ze moja technika jest do doopy, a nawet nie mam kogo zapytac na silowni czy dobrze robie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
no raczej waga nie świadczy o sile, myslisz że jak 130 kg grubas przyjdzie na siłke to zacznie od 10 kg hantla? no z technika jest kiepsko , Ja mam fajnych instruktorów ale wiesz co jest fajne. wbijam w google nazwę ćwiczenia i otwieram filmik z K** na youtube tam pod filmikiem jest tez opis ćwiczenia, bardzo pomocny zresztą spróbuj. Opis + lustra = sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
wiem, wiem.. Staram sie sama kontrolowac, ale chcilabym zeby ktos spojrzal i wytknal podstawowe bledy. Cwiczenie sliowe zaczelam w zeszla jesien, a teraz od konca lutego, wiec juz powinnam napbrac troche powera

Zreszta silowe sprawiaja mi wiecej przyjemnosci niz aeroby, bo te sa dla mnie meczarnia. Wole dac z siebie wszystko na czesci silowej, wiec nawet 20 min nie mam sily wykrecic na cross trainerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Micha z dzisiaj, niestety już zjadlam wszystko, a dalej jestem glodna... na razie pochlaniam surowke z czerwonej kapusty.

Zrobilam trening A wg Obli
Serie 3X 8 powtorzen (w nawiasie poprzedni trening)
A. Przysiad ze sztanga na plecach (27.5, 30, 32.50)
I – 30 kg, II – 32.50, III – 32.5 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra (20, 22.50, 22.50)
I – 20, II – 22.5, III – 25.
Hip hip huuura! Udalo mi sie zrobic 6X25 kg w ostatniej serii, a jeszcze pare dni temu nawet jednego poprawnego z ta waga nie dalam rady zrobic!!!!
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki (35, 35, 40)
I – 35, II – 35, III – 40 kg
Nic nie moglam dolozyc, poza tym boje się, ze robie to cwiczenie za bardzo ramionami, a za malo plecami
C1. prostowanie nóg w siedzeniu (35, 40, 50)
I – 45kg, II – 50, III – 55 kg
C2 wznosy w opadzie nie mam tej laweczki, zrobilam wioslowanie sztanga w opadzie z podchwytu, (17.50, 20, 22.50, 25)
I – 20 kg, II – 22.5 kg, III – 25 kg,
D. plank – zrobilam 3 razy po 12-15 sekund
Aeroby – 15 min na cross trainerze i bylam wypompowana po tym. Musze przyznac, ze aeroby robie z bolem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
dzisiaj dzien ergeneracji
Moja aktywnosc fizyczna ograniczyla sie do spaceru, zreszta bardzo rekreacyjnego
Wrzucam swoja miske. Cholernie ciezko mi idzie z weglami. Po porstu zapominam o jedzeniu wegli zlozonych wiec zazwyczaj lapie za jakis owoc.
czy to jest dopuszczalne, czy lepiej jest jednak zlozone typu ryz brazowy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wypiska z wczorajszego treningu:
· "Martwy ciąg" (30, 32.50, 35)
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 35kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 37.50kg
· ćwiczenie własne (22.50, 22.50, 20)
· Seria nr 1: Wyciskanie sztangi stojąc 8X 20 kg
· Seria nr 2: 8 X 22.50 kg
· Seria nr 3: 7 X 22.50
· Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego stojac
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 50kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 55kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 55kg
· Wykroki ze sztangą (27.50, 30, 32.50)
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 30 kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 32.50 kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 32.5kg
· Prostowanie nóg przy maszynie
· Seria nr 1: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 15kg
· Seria nr 2: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 20kg
· Seria nr 3: liczba powtórzeń: 8, obciążenie: 25 kg (lewa), 20 (prawa)
· ćwiczenie własne
· Seria nr 1: Pompki - 8, 10, 6
Po treningi zamiast aerobow był rower – ok. 40 min


I teraz pytanie, jeśli ktos zaglada:
Mam wrazenie, ze wczoraj było cos nie w porzadku z moim dwuglowym na prawej nodze. Czulam go już podczas robienia rozgrzewki z wykrokami 10 kg. Druga seria wykrokow była ciezka, czulam ten miesien tak jakby był zbyt naprezony. W 3 serii zrobilam tylko 6 powtorzen na prawa i planowanych 8 na lewa. Prawa noga jest prowadzaca.

Czy ja się po prostu za slabo rozgrzalam? Co z tym dwuglowym zrobic? Dzisiaj mnie nie boli, ale czy znow mi cos nie wyskoczy? Chce isc w dlugi weekend do spa, czy nagrzanie tego w saunie czy hammanie cos pomoze czy lepszy masaz?

Trening A i B robie od paru tygodni. Zaczelam 8 maja i od tego czasu zrobilam 12 treningow (po 6 kazdego). Ostatnie 4 to powtorzenie rozpiski na 7 & 8. Dolozyc serii czy już czas cos zmienic? Caly czas pracuje nad technika, która nie jest moja mocna strona. Wolalabym zostac jeszcze z tymi cwiczenieami żeby się bardziej oswoic. Może zmienic ilosc serii czy powtorzen?

Pod spodem jest podsumowanie moich wysilkow, podalam poczatkowy ciezar i z ostatniego treningu
Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach - 25 kg - 32.50 kg
Moglabym tutaj zwiekszyc ciezar, ale nie umiem wlozyc/zarzucic na plecy wieksza sztange...
B1. wyciskanie sztangi skos góra - 15 kg - 25 kg
To cwiczenie jest dla mnie latwiejsze niż wyciskanie stojac, czuje jak z treningu na trening robie to pewniej
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki 20 kg - 40 kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 20 kg - 55 kg
Czuje, ze mogę zwiekszac, bo nogi się ‘przyzwyczaily’
C2 wznosy w opadzie –
Nie mam laweczki, wiec robie wioslowanie z podchwytem 15 kg - 25 kg – nie zanosi się zebym mogla zwiekszyc ciezar, bo nie jest mi ciezko już z 25 kg!
D. plank –
jakis progres jest, nie opadam z sil po paru sekundach, ale nie wiem na ile jest on poprawnie wykonany

Trening B.
A. Martwy ciąg – 25 kg - 37.50 kg
Pewnie moglabym dorzucic jeszcze z pare kilo, ale caly czas mam zastrzezenie do techniki. Cwicze ogladajac się w lustrze, ale i tak nie jestem w 100% zadowolona z wykonania
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 15 kg - 22.50 kg
mam w wrazenie, ze idzie mi gorzej niż pare tygodni temu.
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 20 kg - 55 kg
Zastanawiam sie, czy ja to dobrze robie, skoro wyciskanie stojac nie polepsza się...
C1. wypady 25 kg - 32.50 kg
nie moge zwiekszac ciezar, bo po nie mam jak zalozyc na plecy
C2. uginanie nóg leząc – nie mam laweczki do tego, wiec robie podciaganie nogi na maszynie, jak tu: http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp, Gif 8c.
Zaczelam od 15 kg, jest 25 kg, ale nie wiem jak się to przeklada na realny ciezar...
D. pompki –
robie pol-pompki i chyba musze skorzystac z tutoriala jak zrobic porzadna pompke i zaczac w domu cwiczyc ze 2 razy dziennie








Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-06-01 10:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Wklejam miske z wczoraj. Nie ma jak na kolacje jajecznica z boczkiem zagryziona cheddarem na redukcji Musze przyznac, ze taki sposob odchucdania mi odpowiada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium