SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
a fiiidzisz, muszę zapytać Obli czy mogę hantle na sztangę zamienić :) Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dzisiejszy trening:
Trening B
5X5
1)MC 50/60/65/70/75
2)MC na prostych 40/45/50/55/60
3) inverted rows 5X10
4) żołnierskie 17.50/20/22.50/25/27.50 (2x)


Uwagi:
Zwiekszylam swoj max MC I MC an prostych nogach. Troche zaluje, ze nie strzelilam se 6. serii MC i nie podeszlam chociaz do 77.50 kg, bo była moc
Moc za to odeszla jak przyszlo do zolnierskich; tu jest regres...

Po treningu 23 minuty na cross trainerze programem intervalowym. Wiecej nie dalam rady

Miska pod spodem. Aha, nie ugotowalam ogorkowej z krewetkami na obiad Po prostu byla ogorkowa, a na drugie to:http://www.banburyguardian.co.uk/lifestyle/saturday-cooks/lemongrass-and-cocunet-prawns-with-glass-noodles-1-3579188# , tylko z warzywami zamiast noodli i po lekkich przerobkach. Jak ktos lubi azjatczyzne polecam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
eee tam azja, ogorkowa z krewetkami to by było cuś

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, krewerki byly dobre, ale ogorkowa lepsza Lubie taka kuchnie fjuzin - po staropolsku i po 'nowoczesnemu', jakby powiedziala moja mama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Anister, krewerki byly dobre, ale ogorkowa lepsza Lubie taka kuchnie fjuzin - po staropolsku i po 'nowoczesnemu', jakby powiedziala moja mama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Dość często podczytuję Twój dziennik, jesteś silna i jeszcze te interwały po treningu... No, no Zazdroszczę. Swoją drogą dobre są krewetki? Nie mogę się przemóc i spróbować jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Agnete, jakie to intervaly, to taki tylko program maszynowy zeby sobie stopien trudnosci zmieniac a nie machac tym samym tempem.

A propos krewetek, ja bardzo je lubie. No i przygotowuje je sie 5 minut od momentu wyjecia z lodowki, wiec sa idealne dla nie lubiacych stac godzinami przy kuchence
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dzisiaj DNT - spinning w ramach aero

Miska w rozjezdzie, po tym jak se mieso z zeberek wywalilam do kosza przez omylke

Jutro juz bedzie rozklad jak trza - beda FLAKI



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
widzę, że trening ładnie Ci idzie
tak patrzę na trening i aż mnie nosi, żeby już zacząć ale muszę wyleczyć zatoki bo nie pociągnę treningu z gilami na brodzie

zrobiłaś mi ochotę na flaki, jutro muszę zakupić potrzebne podzespoły

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Jak dzisiaj u rzeznika zobaczylam ze lezy cos gabczaste, to malo sie nie posikalam z radosci Zobacze czy mi wyjda, bo ja sama flakow w zyciu nie gotowalam, zawsze mama byla od tego specjalistka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium