SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bunii77, podsumowanie str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Bunia fajnie ,że jesteś .Zastanawiałam się czego tak nagle zniknęłaś .Kopas w dupas na początek nowej akcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
Bunia!! Moje Ty sokole oko fajowo, że jesteś!!! Cieszę się baaaardzo baaaardzo

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że wróciłaś :) Powodzenia i niesłabnącego zapału!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bunia77
moje wnioski sa takie – zbyt restrykcyjnie w glowie, trza se dac na luz czasem i wyjsc na obiad bez spiny, ze rozklad się nie będzie zgadzal


O to, to Powodzenia w kolejnym etapie, śledzę i zazdroszczę tych kóz i innych "egzotyków"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Brakowało nam tutaj Ciebie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dziewczyny, naprawde jest mi milo, ze mnie ktos jeszcze pamieta bardzo dziekuje za mile slowa, a teraz musze doope w troki i siem wdrozyc do przerzucania zelaza. To goopie, ale ja tez za wami tesknilam

Wczorajszy trening wg Wodyna
3x15
1) przysiad tył 20/25/30
2) wypady 15/15/20 kg
3) wyciskanie lezac 15/20/22.50 (10)
4) wiosło 20/25/30 (8)
Co mogę powiedziec, przerwa 2.5 tygodnia a regres ciezarow o 50%. Mam nadzieje, ze jakos da się to odzyskac w pare tygodnii...


Miska z dzisiaj podobna do wczorajszej, bo upieklam noge i dzisiaj ja wykonczylam



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Tak jak mi kiedyś napisałaś - szybko wrócisz do właściwych ciężarów
Już jakiś czas temu przyglądałam się treningowi wg. Wodyna w Twoim wykonaniu. Jest ciekawy

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dzisiejszy trening:

Trening B
4X10
1)MC 30/35/40/45
2)MC na prostych 25/30/35/40
3) inverted rows 5X5
4) żołnierskie 10/15/17,5/20(8)

Ad1) zaczelam nisko, ale i tak się pocilam jak mysz
Ad2) ta sama uwaga nisko, powinnam zaczac od 30 kg
3) robilam inverted rows, szlo gorzej niż myslalam, ale chociaz po uwadze Rudej robie je na odpowiedniej wysokosci
Ad 4) jak zwykle ruki slabe, ostatnia seria tylko 8 powtorzen i to na 2x, ale już nie dalam rady podniesc do gory

Acha, robilam najpierw zolnierskie a pozniej inverted rows zeby nie siedziec i czekac na sprzet.
Po treningu nie mialam dalam rady aero, moja kondycja jest znow zerowa, ale od nastepnego treningu wprowadzam aero po, nie ma ze boli



Flourish, mam nadzieje, ze sie cos zmieni, bo teraz po takich cieniarskich 'ciezarach' bylam mokra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 847
Bunia dzięki za wsparcie Tobie też życzę powodzenia i będę podglądała. Muszę dogłębnie wczytać się w lekturę obowiązkową Ladies, studiuje na dwóch kierunkach (AWF -wychowanie fizyczne i fizjo) 16 lat trenowałam judo i tak naprawdę w kwestii diety sportowca nic się nie dowiedziałam. Dopiero siostra mnie edukuje a ona wie to z tego forum. Po niej widzę dużą zmianę na plus, no cóż trzeba wziąć "byka za rogi".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla nowicjuszki

Następny temat

zdrowa dieta/redukcja dla kobiety

WHEY premium