SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie mam pojecia i nie mierzylem nadgarstka nigdy :-@
a co to ma do rzeczy ? co chcesz wiedzieć cos dokladniej czy cos bo nie rozumie w ogole :P

amber - ok w takim razie mozemy kiedys skoczyc po treningu cos zjesc ale ty stawiasz ja mam za to tak ze zjem troche mnie niz duzo a za 40min juz chodze marudny i głodny i tez duzo osob moze to potwierdzic :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie obawiam się, że mogłabym zostać... bankrutem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
co do omleta - całkiem si tylko trzeba dodac jakiegos twaroga lub jogurta bo bardzo takie suche :P ale nie bylo wariacij zoladkowych po nim :P

dzis poleciało
kreatyna
rano
omlet
do pracy buly jak na zdjeciu
po pracy kreatyna i po niej 15min 30g izolatu
80g ryzu i kurczak z ogorkiem zielonym
sen
80g ryzu i golabki bez zawijania z miesem z indyka
50g ryzu z izolatem
i teraz przymierzam sie do sernika ktory wyszedl jak z dupy galaretka jak myslalem przesiakla na dol i hoy wielki :P ale zjem )

jutro
kreatyna
omelt
buly z tunczykiem z jajkiem
kreatynya a po niej 80g ryzu i 40g izolatu zmiksowane na wode
akkg citrumal i 1/2loader shota
trening - nogi
kreatyna
cardio 30min
izolat 40g
200g frytek i z mielonego wolowego zrobie mielone al'a hamgurgery
drzemka
80g ryzu i 200g lososia z warzywami
i na noc sernik :P

pisze tak jak to ma wygladac :P jutro na nogi planuje
5x12 prostowania na maszynie
5x12 uginania na maszynie
4x10 siady na hak maszynie odwrotnie
4x10 wypuchanie suwnicy
4x10 wykroki
2xXx 5x15 spiecia na lydki siedzac plus wyychanie suwnicy paluszkami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
zakupy w biedronce

mielone wolowe okolo 7zł :P
ciuchy po 22-25zł :P
a lay's to przypadkiem zostaiwe na sobote bo ciekawy smak :P







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Prosimy o zaprezentowanie się w nowych ciuchach a nie pokazujesz nam kartoniki ;)
Paczkowane mięso mielone ? Nie, nie - dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to nie wybieg mody :P

przed treningiem wrzucilem 300g ziemniakow i schobowego na pol talerza z surówka :)
przed poszedł sam mesomporh bo bylem taki zamulony ze kosmos :-@
-prostowanie na maszynie 16/10/10/10/10/8 + 10/10/10 max ciezar 90kg czyli 3sztabka od konca
-uginanie na maszynie 16/10/10/10/10 + 8/10/14 max ciezar to 60kg czyli mniej wiecej wieksza polowa
-wypychanie suwnicy 16/10/10/10/10/8 ciezar max nalozone 20kg + osoba wazaca 102kg w ostatnie serii
-wykroki 12/12/12/12/12 ciezar 15kg krotkie przerwy
-"dzien dobry" 16/16/16/16 40kg obciazenie
-wypuchanie palcami suwnicy + wspiecia siedzac maszyna 16+12/ 5serii
kreatyna po treningu a pozniej...

schody 1000sztuk :P

izolat 40g na wodzie

teraz leci 80g ryzu warzywa na patelni okolo 250g lososia o 21 mam w planach op******ic zapiekanki a na noc serniczek i spac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
w ogole dzis rano weszlem na kontrolna wage a tutaj 85,2kg normlanie sie zalamalem... napisalem do Artura i mowie mu o tym wszystkim ze jak to jest ze tak waga polecial, i mowie sobie nie ma sie co lamac sa okresy gorsze i zle i fakt czasami jestesmy w formie czasami nie nie jestem cyborgiem :-@
sam Art napisal ze woda zeszla i na pewno cos polecialo ale nie ma sie co przejmować tylko jeszcze do 9.11.2014 spokojnie sobie odpoczywac i dac lekkiego odpoczynku a pozniej wejdzie jakosciowa massa i troche zmian...
dzis na silowni rowniez widzialem paru znajomych co nie widzialem ich dosc dlugo i jeden z nich stwierdzil ze nogi sie poprawily i dalej sylwetka dobra i lepiej wygladam niz CHOMIK 3tyg wczesniej ale psychika psychika wiec na wage wchodze co jakis czas ale nie patrze na nia jako tak jako wyznacznik :P wyznacznikiem bedzie marzec i zobaczymy co uda mi sie zrobic )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Napewno ciezko jest Ci odpoczywać z mysla, ze waga moze lecieć w dol.. Ale najważniejsze to trzymac sie jasno określonych celów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
A tak btw to wpadnij do mnie na jakiś masorski posilek bo pewnie mało jesz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tez bym chciala tyle jesc fajnych rzeczy i widziec jak waga maleje ;))

Bedzie dobrze- nie martw nic ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium