SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
sciagnie do klatki szeroko 6serii po 12razy
wioslowanie sztanga szeroki chwyt 4x15
wiosłowanie na maszynie blisko ciala lokcie 4x12
narciaz + wioslowanie jednoracz koncowka sztangi 3x15
hamer odwrotnie przyciagnie podchwytem + szrugsy na maszynie do klaty klęcząc 3x15

martwy ciag na prostych nogach z hantlami 4x15
uginanie siedząc 5x15

wspiecia na lydkach 5x20

od dluzszego czasu nie czuje mega pompy na treningu chyba ze na poczatku.. coz takie uroki redukcji chociaż sila jako taka jest to dalej przed siebie!

miewa kryzysy i pewnie Artur juz ma dosyc jak co chwile sie o cos pytam i placze mu ze glodny jestem ze slaby itp ale znajduje motywacje i dalej przed siebie!!! )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wygladam jak wiór wszystko nadczo rano po cardio i waga przed

jak to Doris napisala kiedys nalezy pokazywac sie w kazdej formie czy bez formie :P










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No no brzunio i nogi fajnie sie odsłaniają :D co do pompy na treningu- niestety, uroki redukcji. Dobrze, ze jak narazie nie ma spadków silowych. Do pompy zawsze można jakies dropy włączyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Właśnie właśnie zrób sobie odpowiednią mieszankę przed to i na treningu w czasie redukcji będziesz miał pompę ;)

Doris też kiedyś mówiła, że do zdjęć się całkowicie gacie ściąga a nie zsuwa jedynie do kostek ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chudnie Polako chudnie - widziałam na żywooooooooooooo także ciągle do przodu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dlatego teraz nie zsuwałem spodni możliwe że przed lub zaraaz po świętach znajoma poczatkujaca fotografka chce zrobic sesje na silowni :P wiec moze beda ciekawe zdjecia oczywiscie zaprosze pare osob i zrobimy trening :P np. laura moze wpasc i amber jak ale przyniesie mi moje omleta :P wersja fit max 200kcal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
No no Polako Ty masz leb! Świetny pomysl :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O sesyjka będzie - ładne trio się zapowiada ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten omlet mnie prześladuje non stop 200kcal? to sie nie da!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
Ten omlet mnie prześladuje non stop 200kcal? to sie nie da!


Pewnie zapomniał o jednym zerze :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium