SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ogolone ręce czy mi się wydaje?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
lekko przyciete bo w marcu planuje albo noge albo reke dziarac po wyplacie :P ale co wyjdzie to sie okaze bo dzis rozyebalem wydech i cos w przednim zawieszniu mi poszlo jutro mechanik tak sie konczy jak sie ledwo co funkcjonuje ale dobrze ze jeszcze jutro i reset i zwieksze wegle itp bo warunki w pracy sa mega zle ciagle w przeciagu wieje w plecy nerki uszy pozatykane i w ogole nie za fajnie ;/ a 7,5h x 5-6 to jest megaaaa przemeczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz już jakiś pomysł co to będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
pomysłów mam pełno jak zrobie to się pochwale :) cos zwiazne z rodziną i z cytatem "nothing last forver"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Durnyś - Po co Ci forma jak będziesz ją tatuażami przykrywał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris tatuaże podobno "wciągają" jak zrobisz jeden to potem chcesz kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Kazdy ma inny poglad na to jest wielu zawodnikow z tayto i forma :) ps nikt nie mówił se jestem zazawodnikówdnikiem bo nim nie jestem hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
To najwidoczniej cos mi sie pomylilo bo bylam swiecie przekonana ze chcesz nim byc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
fakt faktem niby juz jest inaczej ale zawsze ten z dziarami spada niżej przy porównywalnej formie :) ale tak własnie jest jak już zacznisz to przestać sie nie da :D u mnie na siłce kazdy podziarany :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
fakt faktem niby juz jest inaczej ale zawsze ten z dziarami spada niżej przy porównywalnej formie :) ale tak własnie jest jak już zacznisz to przestać sie nie da :D u mnie na siłce kazdy podziarany :P


Coś w tym jest co napisałeś Piter na pewno.
Szczerze mówiąc tatuaże same w sobie mi się podobają ale delikatne a nie np na całą nogę czy pół pleców. Aczkolwiek każdy lubi co innego;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium