SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O proszę, skoro jest taką maniaczką jak mówisz to z pewnością pojawi się wśród nas;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin ona 17 lat? i już taki sportowy z niej maniak??

Zachęć ją żeby przyszła tu do nas - przyglądałam się dziś i ćwiczyła z Tobą dzielnie!

a i moja imienniczka walczy z Tobą dzielnie też

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-12 22:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
no ona ma 17scie tzn w listopadzie ma 18stke
troche z niej len ale jak widzialem jej redukcje na innym forum i to jak seri cisnela groznie dzis z tematem i sama podkrecala tempo to szok

amber co do imieniczki poki co ma off :P raz zalatwia prace - lekarka/pielegniarka dwa karnet sie skonczy a chce sobie ulozyc prace/silownie/jedzenie a tak pozza tematem to nie tylko na silowni zemna walczy ale zobaczymy co z niej za zawodniczka )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura była dziś świetna - zawzięta dziewczyna

Z Żanetą nie tylko na siłowni walczycie? nie wnikam i życzę powodzenia

btw jestem trochę w szoku, że mnie nie kojarzysz myślałam, że jestem rozpoznawalna a tu rybka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Super forma, naprawdę dobrze wyglądasz. Widać, że nogi poprawione.

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
teraz mam zalecenie czysczenia michy bo szykuje sie cos czego zawsze chcialem :D redukcja ale podobno kazdy sie pozniej tego boi chociaz zobaczymy ja zazwyczaj lepiej moim zdaniem wygladalem na nizszych weglach i cardio dla mnie osobiscie wolałbym tak caly czas leciec ale zobaczymy :P teraz cisne spac )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber Mody to pewnie tylko tak tylko piszę, że Cię nie kojarzy z siłowni żeby sobie u partnerki nie grabić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Amber Mody to pewnie tylko tak tylko piszę, że Cię nie kojarzy z siłowni żeby sobie u partnerki nie grabić :D


Dorka no ja nie wiem być może. Wiesz ja serio myślałam ciągle kiedy mijaliśmy się, że on wie że ja to ja a tu peszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakie peszek, pewnie po prostu boi się przyznać, że Cię od dłuższego czasu obserwował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
Jakie peszek, pewnie po prostu boi się przyznać, że Cię od dłuższego czasu obserwował :D


To by zmieniło postać rzeczy... ale nieee on mnie nie zauważał on skupiony na treningu maks.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium