SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
cielu ponizej fotka albo i dwie po pracy jak wygladam :P ale zdjecie robione jedno na poczatku pracy czyli 3,5roku temu drugie dobre 2lata temu :) wczoraj i dzie trening do dupy w ogole brak checi i jakos zycia wemnie na serio...

PHENADROL - to naprawde dziala nie dosc ze ciagle mi cieplo chodze w bluzie do pracy gdzie jest -2/3 stopnie i dalej mi cieplo w aucie okno otware lekko i co nie mozliwe mam 50g ryzu z kurczakiem i czasami mam problem to zjesc czyli hamuje laknienie :-@ i nie ma jazd jak na clenie ze lece lata itp :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
forma do dupy moim zdaniem cos sie stalo nie hallo a nie podjadlem nic a jakos slabo to widze :-/ pompy na treningu brak :-/ humoru brak i ogolnie do dupy :P ale dzis byl trening z Laura pare ciekawych cwiczen, Laura leciala grubo i na silowni nie widzialem nikogo wiecej bardziej spoconego i wydajacego odglosy podczas cwiczen jak ona ponizej pare fotek

od jutra 40g ww na posilek
baza jedzenia basamit
mniej wiecej ten tydzien tak:
-(w dzien wolny od treningu silowego 60min cardio nadczo)
-7rano posiłek gofry
-8:30 trening silowy + INTERWAL
-10:00 ryz z kurczakiem
-12:30 ryz z kurczakiem
-14:00 w pracy ryz i ryba
-18:00 w pracy ryz i issolat
-21:30/22 po pracy issolat i mct
45min rowerku
-23:30 issolat i maslo migdalowe

ponizej zdjecia z dzis :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
next i na pewno nie ostatni nasz trening laura pewnie doda filmiki z silowni bo ma nakrecone :P










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jednak nie wytrzymałeś i wcześniej nam się obfociłeś
Super, że mogliście poćwiczyć razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
hehe jednak mudzyn asfaltowy :D ciekawe cwiczonko na plecy musze stestowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Noooo nóżka się separuje ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Te 3 lata temu byłeś zupełnie innym facetem ! Świetna robota ;)
Gorsze dni każdego z nas dopadają... Może to po tym Twoim nowym specyfiku, który tak wyżej zachwalałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K
Te 3 lata temu byłeś zupełnie innym facetem ! Świetna robota ;)
Gorsze dni każdego z nas dopadają... Może to po tym Twoim nowym specyfiku, który tak wyżej zachwalałeś?


Doris to na pewno nie przez ten specyfik :-%
ogólnie dziś sobie go odpaliłam, i po dzisiejszym kardio dochodzę do wniosku, że nigdy nie miałam takiego wysokiego tętna przy stosunkowo niskiej intensywności :) a co do apetytu - ja wielki łakomczuch, miałam nawet problem z wypiciem bcaa po tym kardio %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura - ciekawe czy po kilku dniach stosowania spostrzeżenia będą takie same. Oby !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium