SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
172-4cm jakos tak wzrostowo :P
co do kategorii nie wiadomo bedę wiedział myślę że na poczatku stycznia
ale chyb bardzi do 75kg lub do 70kg jak będzie taka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
a brzuch robiłem w 2008roku :D ostatni raz :D


Jasne, weź mnie tu nie kłam prosto w oczy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
spytaj się każdego z maximussa czy robilem kiedys brzuch na treningu ? jak zrobiłem to 2-3serie moze z 2-3raz w ciagu paru lat nigdy nie lubialem robić brzucha a ze nie mialem z bebenem problemu to go nie robiłem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
foto po plecach :P musze chyba zaczać nauczyc sie pozowac i podgladac techniki pozowania bo nie kumam czaczy totalnie :-%

plecy
-sciaganie do klatki szeroko 4x12
-wioslowanie maszyna 4x12
-narciaz 4x15
-szrugsy+przyciaganie konca sztangi nadchwytem do klatki w opadzie tulowia 4x12
-hamer sciaganie z gory maxymalnie spiecie i przytrzymanie 3x12 i 1x20
lydku
-uginanie siedząc + wypychanie na suwnicy palcami 4x15

cardio 30min bieznia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pewnie go w domu meczysz w ukryciu przed wszystkimi - juz ja Cie znam ;)
Wow - ladna szerokosc plecaka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
W domu męczę tylko mamę :P aby mi ugotowala ryz makaron brokuly kurczaka odmrozila itp :P zawsze kartka na wieczor rano wstaje a tu ciach gotowe :P

masakra poszedł zrobic sobie 5zdjec na sale fitness i odrazu na wyjsciu zwrocono mi uwage ze tam wchodza tylko osoby ktore uczestniczac w zajaeciach fitness :-/ a sala stoi otwarta i pusta od rana do 17 chyba, i jak zwykle bylo jesli potrzebujesz z niej skorzystac prosze o podejscie i zapytanie sie czy jest taak mozliwosc (ps. kupujac karnet open masz mozliwosci korzystania z caleg obiektu czyli fitness,silownia,sauna itp itd ) jednak chyba zmiana fryzury nie pomogla hmm juz dzein dobry mowie i dowidzenia i slucham muzyki na sluchawkach i jestem cicho i dalej cos nie tak :-%

tez macie takie dziwne spiny na silowni ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja nie mam na szczęście takich problemów na swojej siłowni - jeszcze ;P I oby tak zostało ;)
Ale Ci dobrze z taką mamą ;) Chociaż w sumie ja nie mogę narzekać bo mi mąż też baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo pomaga w kuchni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
trening łaczony triceps & biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
francuskie wyciskanie glowa w dol + uginanie lamanej stojac 3x15
prostowanie linek wyciagu górnego klęcząc + uginanie na modlitewniku wąski chwyt 3x12
prostowanie jedno rącz rączki wycagu górnego podchwytem + uginanie raczki wyciagu dolnego jednorącz 3x12
pompki na poreczach + uginanie konca sztangi w opadzie tulowia 3x12

mega pompa poszło 5g akkg i z 10g citrumalu
teraz pojadlem se i ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
mógłbys jasniej opisać ostatnie ćwiczenie badz jakis filmik obrazek bo mnie ciekawi to " uginanie konca sztangi w opadzie tulowia " Dzięki

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium