SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioslowanie hantlami, a przyciaganie konca sztangi w opadzie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1544
U mnie na silowni pojawil sie przyrzad do wioslowania sztanga. Konkretnie to http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#6 gif6b. Dotychczas moj trening na plecy wygladal tak:

- podciaganie na drazku do klatki max
- sciaganie wyciagu do brzucha 4x10
- wioslowanie sztangielkami 4x10
- unoszenie tulowia 4x20

Czy moge zamiast wioslowania sztangielkami robic to podciaganie sztangi (tak jak na powyzszym gifie). Czy po prostu dodac to cwiczenie, a sztangielki zostawic.

Dzieki z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Cwiczenia na maszynach sa łatwiejsze ale jak twoim celem jest masa to ćwiczenia wolnymi ćiezarami tzn.sztanga sztangielka są lepsze ja bym zostawił sztangieli!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1425
Cześć. Sztangielkami możesz więcej kombinować. Np. wiosłowanie młotkowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Możesz stosować to ćwiczenie. W tym sporcie różnorodność i ciągłe zaskakiwanie mięśni to podstawa. Zresztą jak nie spróbujesz to się nie przekonasz co to ćwiczenie jest warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Moim zdaniem wszystkie maszyny na najszerszy, których konstrukcja zakłada, że opierasz się o coś klatką piersiową - jest totalnie do du.py. Kiedy zakładasz większy ciężar to nacisk na klatkę masz taki, że nie można normalnie oddychać i po wykonaniu kilku powtórzeń zaczynasz dyszeć jak pies. Plecy wolę robić jednorącz - bo mogę lepiej skoncentrować się na ćwiczeniu, a dodatkowo jest mi dużo wygodniej kiedy jedną ręką opieram się o ławkę.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAS

Następny temat

siła nieobciążająco

WHEY premium