SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie podciagam sie na drazku i inne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 184
Siemanko, mam 180cm i waze 85kg, na silke chodze od 2 miechów, to 85kg to sporo fatu.
1.Potrafie sie raz podciagnac na drazku(stojac), a chce na nim cwiczyc. Dostałem rade zebym robil inverted rowsy i bedzie mi coraz lepiej szlo. Problem jest taki, ze na silce nie mam gdzie tego robic wiec robilbym je w domu ale jak. Zamiast treningu pleców na silce/normalnie trenuje plecy i zaraz po przyjsciu do domu rowsy/rowsy w dni nietreningowe?
Dodam, ze w dni nieteningowe rociagam sie i staram sie robic hiit
2.Te 2 miechy to glownie cwiczenie metoda prob i bledów(mam wady postawy wiec staralem sie cwiczyc zeby kregoslupa nie obciazac) caly czas w miare 1 planem, kiedy powinieniem mniej wiecej rozpisac sobie nowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12063
krzeslo pod nogi i sie podciagaj przy pomocy nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 184
to jest serio mala silka, nie ma tam krzesla ani nic takiego ;d wolałbym e rowsy robic tylko nie wiem kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12063
no to cokolwiek pod nogi. zeby sie podciagac z pomoca nogi albo kolega moze Ci pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1729 Napisanych postów 27216 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 516399
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIESNIE BRZUCHA

Następny temat

Jakie ćwiczenia na poszczególne mięśnie klatki

Wheya