SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zawody niebawem to nie ma sie co opierniczac - dobrze cisniesz oby tak dalej. Co ze swietami ? Pojemniki czy normalna miska ze wszystkimi domownikami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
na zdjeciu 78kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Doris w wigilije mam silownie do 16stej wiecerza rodzina o 17stej wiec skocze dopie... klatke i dwojki do tego czasu bd jadl normlanie jak mam rozpisane po treningu ryz z bialkiem i banan :) a w domu to stawiam na rybe (sum,tilapia,pstrag,dorsz) na pewno pierogi z miesem od babci i zobacze co bedzie nie wykluczam ze wpadnie coś niezdrowego aczkolwiek jakos staram sie unikac chociaz zjadlem 1cukierka pistacjowego przed treningiem :-@ heheh ale opanuje sie chociaz bede myslal glówka jesli chodzi o jedzenie ) a nie wpierd.. jak dziki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
apropo inwestuje w mieso i w rybe mam pochytane dorsza pakowane po 7kg po 24zł bez jakich kolwiek tam glazur itp swiezutki no i jeszcze wolowinke ogarniam poki co kupuje 1kg na 4-5dni mam jako posilek okolowieczorny lub potreningowy musze bardziej ogarnac temat klejenia burgerów wołowych )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
piszę dziś aby nie było że wymiękłem za par tyg

prawdopodobnie w stycznie bede mial l4 z zwiazku z zmiana firmy gdzie pracuje obecnie (pracodawca leci w hoj z wyplatami itp) wiec bede zmuszony zmienic firme jesli to nastapi to pierwsze umowa to okres probny 3msc wiec nie ma mowy o wolnym...
a wiec jesli okaze sie ze wazenie sie itp jest w piatek to nie dam fizycznie rady przejechac od slaska do pomorza w godzinach od 14 do .... pewnie kolo 20-21 sie skonczy gdyz jesli nawet bym pracowal w piatek to na rano, chyba ze bedzie odbywac sie to w sobote rano weryfikacje wtedy bede mogl bez problemu dojechac nawet okolo 22-24 do gdanska i rano sie dostac na weryfikacje... a gdyby okazalo sie ze bylbym w final lub cos podobnego i w ndz bym mial wyjsc w tym momencie moge w pon isc sobie na nocna zmiane wiec zdaze wrocic z gdanska do rudy slaskiej

a wiec reasumujac jesli nie dam rady sie tam dostac dokoncze redukcje i przejde na delikatna masse i wtedy poczekam kiedy bedzie sopot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy rok, nowa robota Wiem o co chodzi bo mnie to chyba czeka też...
Oby jednak, wszystko było po Twojej myśli i udało Ci się dojechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie no bez przesady wyplata na 4raty ?
10tego - 50%
22ego 25%
a kolejne 25% niewiadomo kiedy :/ nie mowiac o kartka zywnosciowych i ubraniach roboczych :]
ale 9stycznia bedzie wiadomo i wtedy na pewno tez zadecyduje :)

a tak w nowym roku juz w styczniu mam w planach 2kursy

3styczen2015 krk - kurs dietetyki i suplementacji w steelart'a :) oraz 17stycznia seminarium od fenixa i oley'a w krk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Marcin wracaj do nas i opowiadaj jak święta minęły ?
Wszystko było tak jak zaplanowałeś czy skusiłeś się na nieco więcej pyszności niż zakładałeś?:)
Nowy rok, nowa praca- dobrze się zapowiada !;) Branża ta sama czy inna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no nowy rok z perspektywami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
branża ta sama nie widze innej branzy dla mnie poki co bo jednak hajs jest dobry a musze sie zmeczyc troche aby funkcjonowac normalnie :P jak mam wolne to czesto chodze zamulony przed treningiem ale pozniej juz jest lepiej :-%

co do świat ? hmmm podlało troche troche pojadlem 83kg bylo ale spokojnie woda schodzi juz 2dzien lece czysta miche i krecee cardio po swietach sporo ryb zostalo i pieczeni z inydka z szpinakiem wiec do sylwka pociagne na tym :P zdrowo i smacznie )

dodam zdjecia jak bede w domu u mnie na kompie mam tam jakies pare aby dodac poki co to robie wlasnie suma z ziemniakami w piekarniku i pozniej jade na miniz zakupy dzis same cardio oprocz tego wpadnie 200g ryzu brazowego i 500g pieczeni z indyka i oczywiscie na noc twarog z orzechami

ps. dzis kupilem gofrownice w lidlu wiec niebawem zamiast omletow bd robil gofry i zastąpie moj ryz porany ) zobaczymy :P mam ten dip czekoladowy wiec moze byc ciekawie i smacznie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium