SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Nie wiem co zrobiles ale na prawde progres konkretny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Paula - jeszcze troche i bedzie staniki od Ciebie pozyczal do tej rozowej peleryny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Noga Ci urosła!! Ogolnie wydajesz sie większy ale dopóki nie zobaczę na żywo to Cie juz tak nie zachwalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Paulina zdecydowanie masz lepsze "cycki" niż ja
Cielu wykonuje inno krok po kroku to co zaplanowane i nie opuszczam treningow ale nie ukrywam zdarzylo mi sie z 2-3razy zjesc pake chipsow czy tez op******ić sorbeta :P ale wszystko z glowa!
Laura wiesz ze ja czekam na Ciebie ale wpadnij w dzien kiedy wypadaja barki lub plecy ale wspolnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Doris - juz sie nie czepiaj tego różu :P ale poczekaj do Sunrise jak doyebie do pieca i wrzuce jakies mega komprimtujace zdjecie :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
Doris - juz sie nie czepiaj tego różu :P ale poczekaj do Sunrise jak doyebie do pieca i wrzuce jakies mega komprimtujace zdjecie :-%


Już zaczynam się bać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Polako - z grzecznosci niezaprzecze choc obawiam sie że ty mozesz miec lepsze hahaha

kompromitujace zdjecia najlepsze! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Ktos mnoe podpuszcza lub chce mnie zmolestowac virtualnie :P :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Obawiam sie ze wiele osob moze sie zdziwic jak cos dodam ale raz w roku trzeba zwariowac a Sunrise jest idealnym momentem na reset :# wczoraj otworzylem bialko vlassic whey o smaku Jagody i normalnie ORGAZMM :@ ponizej foto z dzis sniadanie mistrza i lekki check

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ooo czy ja gofra widze czy to omlet jakis?? kurde musze sobie sprzet do gofrow kupic bo coraz bardziej mnie to kusi;)

w ogole zawsze jak robie polewe so omleta wydaje mi sie że robie jej za duzo. ale jak patrze na ilosc twojej polewy to chyba jednak za mało jej robie haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium