SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
Doris.K
Zapas slodyczy w trakcie redukcji to największa zguba ;)


Doris Mody ma to gdzieś bo pozniej "świńska massssa" %)


Ahhhaaaaa - to będzie się działo Chyba, że jeszcze zmieni zdanie jak zobaczy, że się już np w ulubione majty nie mieści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
doris ja te slodcze nie wiem gdzie sa mamusia schowala i powiedzialem mamo odkladaj gdzie gdzie ja nie wiem :P ale na walentynki mi to dasz :D hahah a jutro promocja w kaufie na big milki po 7zł a dzis wychaczylem gumy mentos bez cukru o smaku truskawki po 99gr :D zgarnelem 8paczek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ale te mentosy to gumy gumy czy te dropsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
gumy do żucia nie dropsy :P bez cukru hehe dziennie paczke wpier... jak nic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
gumy do żucia nie dropsy :P bez cukru hehe dziennie paczke wpier... jak nic :P


Cyknij fotkę bo tak to będziemy latami szukać tego wynalazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie pokaż o czym mowa - widząc będzie łatwiej nam to złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
okej macie pare fotek :P gumy, pies jak widzi moje zarcie czyli 30g ryzu i kurczak, i noge z rana dziś :-% bez szału ale dziś po 1/2 fiolce aakg zyly podczas treningu bica i tricepsa :-%










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Nooo i widac ze cos sie tam zaczynac dziac ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie mam swiatla dziennego z rana nie pada w moje okna wiec h**owe swiatlo ale gdy bedzie koniec napewno postaram sie zrobic zdjecia w takim swietle co bedzie to bedzie dalej kulam to jakos przed siebie trenuje cardiuje w weekned planuje trening z laura no i jakis relax na saunach i jacuzzi :) i ostatnia prostaa !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cykaj foty ze wspólnego relaxu z Laurą a nie nam swojego pięknego pieska pokazujesz :D
To o te gumy chodziło? A to nie są te, które tak szybko tracą smak?
Zielonych Orbitków nic nie pokona;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium