SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
2ki jeszcze trzeba podciągnąć :) ale wiadomo że je widać najlepiej przy na prawde niskim bf :) ciśnij dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Pare przekasek :%







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
frytasy :D kurczak w panierce :D i monte zrobiłem sie mega głodny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Marcin a co to za wyjątkowa okazja?
Plecak bomba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Bez okazji tak sobie jadam a co :P masakra tydzien na rano i mam dosyc praca daje mi tak w kosc ze dzis trenejro pado mody co tobie te ? Masakra gorzej ni na resukcji jutro i sb na pewno off samo cardio 40min a tak duzo snu :@ od pon napisze mniej wiecej plan na 33tyg i potem stopniowo cala reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
MoDy - ja sie juz pogubilam - Ty dalej redukujesz czy co teraz robis;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No patrzac na te "przekąski" to to już chyba raczej masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Poki co sie ogarniam cardio lece dalej aby utrzymac mwtabolIizm i massowka wejdzie jaka ta LaLa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Marcin a możesz jakoś po polsku swoje plany na najbliższy czas nam przekazać ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Plany sa proste doris wyleczyc sie zrobic badania byc zdrowym i do maja dobic na najlepszej jakosci do 92kg dzis pierwszy trening po praiee 10dniach choroby i ciezkich 6dni roboczych:@ pompa ze kosmos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium