SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
pizzeria u marka na nowym bytomi pizza lolo brygida powiekszona z dodatkiem jajka i 100g kurczaka koszt 28zł ale wypas na amen :P i dobre obiadki maja ryz z kurczakeim w roznej postaci :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nigdy nie jadłam pizzy z jajem... Jakoś do mnie nie przemawia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
a wiec tak lekkie pokazanie co jutro bedzie w menu :P

kupielem w kauflandzie za 3,49zł jakies platki sprawdzilem sklad i w miare ok wiec mowie sproboje z nimi omleta :P
120g platkow
5jaj
20g wiórków
porcja whey o smaku czekoladowym

ciach mach i gotowe jutro rano o 4:15 - pożeramy :P




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
woda do pracy 4kopiate miarki bcaa :P

2buły pelnoziarniste do tego piers z kurczaka pieczona salata i saltka z niedzielnego obiadku :P
pepsi light i oshhe zerro gdyby braklo w pracy picia :P oprocz tego mam ze soba 1,5l wody niegazowanej )




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
sernik
200g twarogu chudego kaufland
15g zelatyny
20kuleczek mlecznych do smaku
2serki vaniliowe

mixujemy zalewamy to wrzatkie z zelatyna rozmieszana okolo 200ml wrzatku :P
na góre galaretka ale chyba mi nie wyjdzie bo malo sie siadlo :-%
i z haribo mial byc ulozony napis UNS SFD ale zobaczymy co juro sie pokaze :-@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
smaże na takim czyms pewnie znacie i używacie :P

jutro wjezdza tez 80g ryzu z kurczakiem i brokulami
80g ryzu z lososiem i warzywa na patelnie
50g ryzu z izolatem po trening o ile na niego pojde :P
dodatkowo 350g ziemniakow z golabkami bez zawijania ()mieso mielone z indyka
na wieczor oczywiscie sernik :P



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
trening dziś poszedł dobrze chociaż nie było łał
-wyciskanie na stojaco przod 4x16/12/8/1/5 w tym 1ruch to 90kg na maxa a 5ruchów to 80kg tak jak slodki pokazywal czyli podchodzisz wypychasz opuszczasz i znowu i znowu az do zalamania ruchu + zrzucalem ciezar i zrobilem 3serie na tyl po 10/12/16
-unoszenie do tyly lezac na lawce skosnej 5x16
-unoszenie na boki + unoszenie do przodu lamanej 4x12
-wycisaknie na smiths klatka powolne ruchy ciezar smieszny 20kg na strone po 16-18ruchów z dropem w ostatniej
-brama + unoszenie do brody szeroki chwyt 4x12
-pompki na poreczach 4x15

:P


Zmieniony przez - Polako w dniu 2014-10-19 21:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
doris jak chcesz wezme taka w sobote do spodka albo mozemy skoczyc gdzies na pizze lub do mad dicka na hamburgery :P a nie planujesz z amber lub z kims z forum kto bedzie gdzies treningu :> ?? bo ja w sobote mam na rano do pracy to odpada a w niedziele mam sie okreslici wiec :> ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No ładnie sobie jesz muszę Ci przyznać - jakie makro mają te płatki?
Ciekawe bardzo co wyjdzie Ci z tego sernika ;)

Co do jakiegoś złapania się to szczerze mówiąc nie wiem jak będziemy stali z czasem - tzn ile się zejdzie na tych zawodach, później z ogarnianiem stoiska itd itp. Najlepiej na żywo wszystko dogrywać bo będziesz na zawodach nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ileś Ty postów i fot nawalił

Polako to mi poleciłeś ja też jeśli już jem pizzę to u Marka
Tylko ja biorę tą dużą pizzę a nie to maleństwo kurczaka mają mega no i na składnikach nie oszczędzają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium