SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
decyzja prosta :P jemy czysty trenujemy cieżko robimy swoje i róbić swoje nie patrzeć się na innych a czy będę 1wszy 4ty czy 15sty - dla mnie sukcesem bd to ze byłem na scenie i wiem jakie to przeżycie a jak zostanie niedosyt to wtedy kolejny jakiś termin ustalimy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Takie podejście mi się podoba, ciśniesz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
nic nie ma na szybko :P ale zapierniczaj ile sie da :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i super, nie ma co pękać a jeszcze mocniej cisnąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Cielu na kopalni wszystko jest możliwe teraz mam warunki że jak machne do tego 2x40min cardio na dzien + kopalnia to bd wysuszony na 10dni przed :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No to chłopie - Ty masz tam sprzyjające warunki co do przygotowań pod zawody - nie chwal się tym tak głośno bo zaraz konkurencja w pracy wzrośnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ta wzroście to mi tętno od stycznia ostra wycinka juz teraz mam po 35min cardio po treningu i 45min w off dzis poszly dwojki i rozciaganie ale dlatego bylo 35min bo w pracy dziś nie jechały taśmy więc 4km z buta z tego 2km pod ostrą górkę :-@ jak się kąpałem to nogi jak z waty :D bo wsumie pod szyb w 20par minuty zalecialem aby wczesniej wyjechać

ps. dwa zdjecia koszulka ma już 6-7lat od mojej pierwszej dziewczyny ja dostalem a dalej zemną jest :D ale tylko koszulka :-%

także nie ma opier... a 17stycznia prawdopodobnie wybieram się na TRAING CAMP do KRK - oley,fenix,gruszecka taki prezent pod choinke już dostałem :-%




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351



motywacja od trenera :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
coś tam ćwiczę 78,2kg nadczo!
szybkie trening i 40min cardio głównie 6seri po 12-15ruchów ciężar 40% mozlwiosci przerwy 30-40sek

pozowanie brak.. ale będę nadrabiał :) koleje foto bd o ile wytrwam dopiero przed debiutami :)










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium