SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O MoDy obys wyzdrowial do MP!;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
No no ale na MP wyzdrowiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Co do organizacji i umawiania sie na MP to nie bede komentowal i tyle nie bylem :% ps polmetek massy i tak to wygląda w weekend dojevalem nogi i barki nogi to 100x80kg + 100x60 w przysiadzie do tego 4cwicznia po 5erii po 20ruchow :@ poniEj foty










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja to skomentuje Marcin tak - u Ciebie jest 'zawsze COS":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Rok temu byla krotka piłka z ludzmi jedziemy ? Jedziemy i wszystko a nie umawianie sie ale malo wazne co bulo to hulo jak bede mial gdzie jechac to dupc umawianie sie z niektymi :o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Jesli dalej do mnie sapiesz to skończ brać to co teraz bierzesz bo cos Ci sie miesza jak sie chce to wszystko się da. Wymówki sa dla słabych, teraz juz sie nie dziwię czemu Łukasz Twoje trenowanie nazywa fitnessem - caly czas masz jakies wymówki i najlepiej zwalić na kogoś zamiast sie do błędu przyznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Po melisie dla Was ? Rozumiem redukcja, bf spada , poziom wk***ienia rośnie ale to przeciez nie było MO, ale fakt ze Śląska blisko mieliscie, tzn ja widziałem tylko Laurę, jak wykupiła pol stoiska UNSa

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Laura idz se pojedz :% co do slow lukasza to mozesz sobie tak mowic mnie to nie rusza ) wymówki? Fitness? Hmm prisze ponizej trening plecow po pracy 37min dziekuje dobranoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
5cwiczen 21serii po 12ruchow :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
5cwiczen 21serii po 12ruchow :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium