SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo już myślałam, że jorka zobacze a Ty nas posłuchałeś - no ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
jak na siedząco tak brzuch widać to juz jest doobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
okej reszta za 3tygodnie :) wtedy ma byc kosa podobno :P poki co to jest megaa ssania w zoladku :-@




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czemu coraz więcej osób nosi te same gacie? Możesz mi to jakoś wytłumaczyć :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Doris nie wiem :P ja je kupil bo jedyne ktore byly dobre dla mnie i dobrze komponowaly sie z koszulą :-@ a tak szczerze to wiekszosc nosi bardzo obcisle te spodnie ja mam je jako normalne inno lekko podwijam bo sa za dlugie :P ale i tak to cud mam 2pary takch spodni reszta dresy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no zrobiło sie lepiej i to o wiele zobaczymy jak to za 3 tyg wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
mam nadzieje ze pewne osoby bd zadowolone z tego jak docielem sie :) dla mnie juz jeste wielkim sukcesem waze 78kg a wymiarowo i wygladowo nie odstaje podobno od moich dobry czasow wiec dla mnie juz jeste to jakas wygrana chociaz nie powiem mam ambicje na wiecej no i oczywiscie juz plan na przyszlosc jest metabolzim rozchulany wiec 3-5dni luzu regeneracji i odrazu przechodzimy na masse :) ale to juz sprawa Lukasza jak to bedzie wygladac i jaka forme zastosujemy czy bd rotacja weglami czy jak on to tam widzi jedno jest pewne wiedza wiedza wiedza i troche samozaparcia z naszej strony i mozna zrobic to co chcemy osiagnac :) dzieki za mile slowa te 3tyg moze bedzie mnie mniej ale postaram sie cos wrzucic i napisac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ty już jesteś zadowolony to ciekawe co bedzie za te 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
na pewno niedzielne domowe sniadanie obiad a kolejne 3 posilki to mcdonald kfc i pizza calzone :P hahaha nie no na pewno se machne weekend rozpusty :P ale od poniedziałku bede jadl w miare czyst tzn nie tak skrupulatnie jak teraz :P taki tydzien wakacjie dla mnie a potem dalej jazda metabolzim chula wiec massa powinna isc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
Doris nie wiem :P ja je kupil bo jedyne ktore byly dobre dla mnie i dobrze komponowaly sie z koszulą :-@ a tak szczerze to wiekszosc nosi bardzo obcisle te spodnie ja mam je jako normalne inno lekko podwijam bo sa za dlugie :P ale i tak to cud mam 2pary takch spodni reszta dresy :)



Czytam Twoją odpowiedź i się zastanawiam ' To on przymierza przed zakupem majtki'?

Chyba się cosik nie zrozumieliśmy, mi nie o spodnie przecież chodziło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium