SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie ma :-% i to jest wlasnie najgorsze tzn pierwszy chit jest w barborke 1posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
kolejny w swieta :P a bogaty nie jestem ale skarbonke rozj**...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ale re loader smak cherry :-# to wam powiem smakuje jak cieply jabol i to sama koncowa :-$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Marcin jak możesz to nie dodawaj posta pod swoim postem.
No to Ci powiem nie tak dużo masz tych czitów w najbliższym czasie - wytrzymasz?
Re Loader wiśniowy smakuje jak... No mi nie smakuje:D Jabłko Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
sory ale przerywa mi klawiaturea bezprzewodowa i co jakis czas mi wysyla sama posty
no cherry jak sie napilem na treningu to mowie boze jak jabol na obozie gdy bylem małolatem :P

hmm zamiast chita jest baton w pracy ale do sklepu nie chodze juz a jak ide to tak aby nie przejsc przez dzial z slodkim i chipsami :P dam rade )

jestem zmotywowany przez samego siebie i przez zycie... poki co odcielem sie od paru rzeczy i chce zyc jeszcze w innym mniejszym gronie ludzi poki co :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Prawidłowo - jak jesteś zmotywowany to na pewno nawet jak będziesz przechodził w sklepie obok działu ze słodyczami to nawet się nie uśmiechniesz w ich stronę.
3mam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wolę nie kusić losu :P i napisac mamie kartke i mama zrobi zakupy :P chyba ze skocze do biedronki bo tam dzial z slodyczami lezy tak ze widze inno katem oka go :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
wolę nie kusić losu :P i napisac mamie kartke i mama zrobi zakupy :P chyba ze skocze do biedronki bo tam dzial z slodyczami lezy tak ze widze inno katem oka go :P


Stawiałabym na Twoim miejscu mimo wszystko na pomoc mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
wczoraj poleciały barki:
-rozciaganie linek wyciagu gornego za siebie 4x16
-wyciskanie stojac szatangi nad glowe przod/tył 5x16/12/10/6/12 (6razy 70kg)
-unoszenie na boki talerzy siedząc 5x20 (przerwa 35sek)
-szrugsy na maszynie do wyciskanie na klatę + unoszenie na boki na maszynie 4x16 + 4x max
-pompki na poręczach + unoszenie sztangi do brody chwyt na szerokosci barkow 3 x max

suple tak jak pisałem cardio zrobione!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
niestety wczoraj w pracy lekko sie poobijałęm i mam potluczoną kosc ogona i dziś w nocy zaczoł dokswierać mi ogoromny ból kolana podobny jak wtedy gdy w marcu mialem wypadek i ponadrywalem wiazdla :-/ owinelem kolano bandazem elastycznym i mam nadzieje ze do weekendu bedzie ok bo inaczej bd musial odpuscic nogi :-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium