SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
no ja sie nie dziwie jak uwazasz, ze malejesz, skoro wolisz jesc zapiekanki niz ryz z bialkiem haha

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2014-11-07 15:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakoś zdecydowanie wolę swojego omleta na śniadanie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
nie wytrzymałem dziś o 12 pojechalem na getfit do katowic
pojechaliśmy po bandzie wiekszosc maszyny na barki i klatke po 4-5seri po 20-12 ruchów + 30min cardio
jutro jak dobrze pojdzie wybieram sie na ciezki trening nog do specjalisty od tego "pan ogórek" :)
pare zdjec swiatlo h**.. ale bywa :P dziś mam zrobioną duzzaaa miske sałatki a skadl taki:

500g makaronu durum
600g kurczaka
2pomidory
1ogorek
1duzy brokul
oraz jogurt naturalny i sol i pieprz przyprawy :P

w planach oczywiscie jeden obiad standard z ryzem i miesko do tego :P

jak forma? waga nie mowie jaka ale jestem w szoku bo zdaniem paru osob jest dobre nabicie :>













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
mała proba siły
ciezar po kazdej stronie 75kg miało byc 8razy a bylo 7 :>


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myślałam, że się obijasz bo coś nic Cie nie widać

Nabicie faktycznie dobreee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
miałem się obijać do wtorku no ale co mam jesc ciagle w domu ? :D dziś mowię jadę na get fit'a a jutro chyba conan

ostatnio na maximussie mialem powazna rozmowe na temat mojej kultury osobistej i wiesz o tym ze gdy nie mowisz dzien dobry i dowidzenia z usmiechiem to jestes NIEKULTURALNA i BEZSZCZELNA ? aha i nie zapominj odkladac ciezarow na miejsce cwiczyc z recznikiem i oddawac wszystko co chce najlepszy instruktor Damian Cz. (prawa reka kierownika) także 10min rozmowy zagotowało mnie i odziwo nie chcieli mi dac zakazu wstepu tylko wyjasnia sobie cosnieco z pracownikami bo duzo rzeczy nie wiedzieli ze ma miejsce :-%

a tak na serio mam benefita wiec korzystam ile chce i gdzie chce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co Ty powaznie???? no to z tego co piszesz wynika, że ja tez jestem bezczelna i niekulturalna tylko czekać, aż dostanę zakaz wstepu

Zazdroszcze benefita. Z chęcia zmieniłabym siłke, ale tak gdzies blisko a nie daleko jezdzić i choć nie przepadam tam zbytnio to chodzę


Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-11-09 16:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Krata na brzuchu jeszcze jest - nie jest źle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
a brzuch robiłem w 2008roku :D ostatni raz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Polako całkiem nieźle jaki wzrost masz ? masz zamiar wyjsc w klasyku czy wagowej ? sylwetka fajna, wysoko usadzony najszerszy powodzenia bedę zaglądał

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"It's like my church" - DT by Damian

Następny temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

WHEY premium