SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę moda, ja nie kłamię, wszystkie kłótnie wygrywam w spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Holly Holm zobaczyłbyum w UFC zdecydowanie najlepsze kopniaki i ciosy rękami w WMMA ,natomiast Page niech dalej napieeprza hindusów z rekordem 1-4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie od Pejdża zależy z kim on walczy a poza tym to on mówi że chce z kimś dobrym. No i w końcu to pewne że się doczeka może już nawet teraz




Wstawialiście już niezłe

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-12 21:03:28

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Już po początkowym leg kicku wiedziałem, że koleś zostanie pozamiatany ciężko xD Chudziaki po kielichu powinny znać swoje miejsce.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Model sie złamał

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Page to prędzej wtopi jakąś walkę z leszczem niż się 'doczeka' kogoś dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
p******e nie gram w LOLa, z takimi d****ami p******onymi granie nie ma sensu. Stara się człowiek a tu jakieś cioty się kłócą bo on musi iść na mida bo ciota j**ana inaczej nie potrafi. To nic, że tam też ch**a umie. Albo nap*****lają w tanka zamiast dpsa uj**ać itd. Banda j**anych d****i.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^nawet ja się tak nie wk***iam jak Mamed wygrywa co do tego ochroniarza to niezły idiota, mógł kolesiowi wj**ać a jak tak nim rzucił to k***a mógł spowodować, że teraz koleś inwalidą jest ja p******e, bezmyślność..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
co do ochraniacza z filmiku to powinien stracic prace i licensje bo to on zaczal bojke... wielki mi wyczyn poskladac naj**anego typa, ktory jest dwa razy mniejszy od ciebie

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Był prowokowany ;d

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry argument,jakby ktos mnie prowokowal tez pewnie rozyebalbym mu leb o beton
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bellator 102 - Wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: Maia vs Shields live!

WHEY premium